Trailer #2: Rudá volavka (2018) – Jennifer Lawrence jako stroj na svádění

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Jennifer Lawrence má mnoho tváří. Je oddanou dcerou odhodlanou ochránit svou matku za každou cenu. Také primabalerínou, kterou dovedla její dravost až na absolutní hranici sil. A především je mistryní ve svádění a manipulaci. Druhý trailer na Rudou volavku je tady!

Když utrpí zranění, které ukončí její baletní kariéru, Dominika spolu se svou matkou čelí neradostné a nejisté budoucnosti. To je důvod, proč se nechá zmanipulovat, aby se stala nováčkem ve Škole Volavek – tajné zpravodajské službě, která cvičí výjimečné mladé lidi jako je ona sama, aby používali své tělo a mysl jako zbraň. Po ukončení zvráceného a sadistického tréninku se z Dominiky stává nejnebezpečnější Volavka, která kdy ze školy vyšla. Nyní se musí smířit s tím, kým je, a využívat schopnosti, které má. Její život a životy všech, které má ráda, jsou v ohrožení. Včetně agenta CIA, jenž se jí snaží přesvědčit, že je jediný člověk, kterému může věřit.

Rudou volavku natočil Francis Lawrence. V titulních rolích se objeví Jennifer Lawrence, Mary-Louise Parker, Joel Edgerton, Matthias Schoenaerts, Jeremy Irons, a další. Premiéra je 1. března 2018.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také