Trailer #1: Slender Man (2018) – Vysoký muž bez tváře přichází do kin

Přečtěte si

Autor

Společnost Sony Pictures uveřejnila trailer k chystanému snímku Slender Man (2018). Vysoký muž bez tváře vzniknuvší v rámci jedné z photoshopových výzev se vydá na velká plátna již v květnu.

Postava Slender Mana, vysokého muže v obleku s extrémně dlouhými končetinami a bez tváře, vznikla v roce 2009 v rámci jedné z photoshopových výzev. Eric Knudsen sdílel pod svou přezdívkou „Victor Surge“ dva své výtvory. Šlo o fotky dětí, na které Knudsen přidal právě zmiňovaného jedince. Fiktivní hororová postava od té doby žila vlastním životem – vznikaly další výtvory od jiných autorů atp. Někteří postavě dokonce vymýšleli její vlastní příběh, vznikaly hry na PC a mobilní telefony.

Film sleduje čtyři středoškolačky z malého města v Massachusetts, které chtějí rituálem popřít existenci tajemného Slender Mana. Když však jedna z nich záhadně zmizí, vše nasvědčuje tomu, že je ve skutečnosti jeho poslední obětí…

Snímek režíroval Sylvain White podle scénáře Davida Birke. Herecké obsazení zahrnuje Joey King, Javiera Boteta, Annalise Basso, Julii Goldani Telles a další.

Hororový Slender Man vstupuje do českých kin 17.5.2018.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také