X-Men: Dark Phoenix: První fotky z filmu

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
Web jsem zakládal v roce 2011, vášeň pro psaní o filmech mě neopustila ani o dvanáct let později.

Série X-Men se příští rok rozroste o tři zářezy. Kromě Nových mutantů a druhého Deadpoola je na programu také X-Men: Dark Phoenix, o jehož vývoji jsme zatím moc neslyšeli. „Pokračování“ nepříliš povedené Apokalypsy se představuje na prvních fotkách z filmu a potvrzuje, že tváře z První třídy se skutečně vrací.

Dark Phoenix patří mezi nejlegendárnější komiksové příběhy s X-Meny. Není proto divu, že řada prvků z něj byla už použita v dřívějším filmu X-Men: Poslední vzdor, ten byl ale až do příchodu mutanta Apocalypse považován za vůbec nejhorší snímek o homo superior. Je proto jedině dobře, že se nám dostane nového filmového pojetí události, která formovala tolik známé postavy.

Režijní dohled byl tentokrát svěřen Simonu Kinbergovi. Ten se podílel na většině předchozích filmů buď jako producent, nebo v řadě případů jako scénárista. Půjde tak o jeho režijní debut. Záporačku pak ztvární Jessica Chastain.

Do hlavních rolí se vrací Jennifer Lawrence, Sophie Turner, Evan Peters, Michael Fassbender, Olivia Munn, James McAvoy, Nicholas Hoult, a další. Film bude mít premiéru 1. listopadu 2018.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také