Filmový režisér, scénárista a producent Martin McDonagh, stojící mimo jiné za perfektní, černým humorem prošpikovanou gangsterkou V Bruggách, uvádí v lednu příštího roku do kin svůj nejnovější počin. K dispozici má zejména řadu známých hereckých tváří, jakož i na první pohled zajímavý námět. To vše si můžeme prohlédnout v první trailerové ochutnávce.

Hlavní hrdinka, které neznámý pachatel zavraždil dceru se (jak už název napovídá), rozhodne nikam nevedoucí vyšetřování trochu popostrčit. A sice tím, že v rodném městě nechá postavit tři billboardy s kontroverzními nápisy. Už tak hutná atmosféra v městečku Ebbing ve státě Missouri se tudíž začne ještě více stupňovat, až vyvrcholí v pořádnou smršť…

“Mildred Haynes zavraždili dceru Angelu. Vyšetřování vraždy se neúspěšně táhne a Mildred se rozhodne jednat. Před vjezd do města, kde žije, umístí tři billboardy s velmi kontroverzními vzkazy určenými pro Williama Willoughbyho, šéfa místní policie. Drama plné černého humoru od Oscarového režiséra Martina McDonagha.”

Ve filmu Tři billboardy kousek za Ebbingem, který má premiéru 18. 1. 2018, se představí Frances McDormand, Woody Harrelson, Sam Rockwell, Abbie Cornish, Caleb Landry Jones, Peter Dinklage, John Hawkes, Lucas Hedges, Kerry Condon, Nick Searcy, Samara Weaving, Michael Aaron Milligan, Amanda Warren, William J. Harrison, Željko Ivanek, Sandy Martin, Marcus Lyle Brown a další.

Loading...
Tomáš Lesk
Jsem pisálek, snílek, knižní a filmový skoro-všežrout se slabostí pro tvorbu Quentina Tarantina, dále seriál Doctor Who, a zarytou nenávistí vůči béčkovým slasherům a špatně použité třaslavé kameře. Ve volném čase hraji hokej, čtu a zírám.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here