Trailer #1: Tři billboardy kousek za Ebbingem (2018) – Svérázné pošťuchování policie a spoluobčanů

Přečtěte si

Autor

Tomáš Lesk
Tomáš Lesk
Jsem pisálek, snílek, knižní a filmový skoro-všežrout se slabostí pro tvorbu Quentina Tarantina, mimo jiné pak pro seriál Doctor Who. Mám zarytou nenávist vůči béčkovým slasherům a špatně použité třaslavé kameře. Ve volném čase píšu o filmech, komiksech a knihách, čtu a zírám.

Filmový režisér, scénárista a producent Martin McDonagh, stojící mimo jiné za perfektní, černým humorem prošpikovanou gangsterkou V Bruggách, uvádí v lednu příštího roku do kin svůj nejnovější počin. K dispozici má zejména řadu známých hereckých tváří, jakož i na první pohled zajímavý námět. To vše si můžeme prohlédnout v první trailerové ochutnávce.

Hlavní hrdinka, které neznámý pachatel zavraždil dceru se (jak už název napovídá), rozhodne nikam nevedoucí vyšetřování trochu popostrčit. A sice tím, že v rodném městě nechá postavit tři billboardy s kontroverzními nápisy. Už tak hutná atmosféra v městečku Ebbing ve státě Missouri se tudíž začne ještě více stupňovat, až vyvrcholí v pořádnou smršť…

„Mildred Haynes zavraždili dceru Angelu. Vyšetřování vraždy se neúspěšně táhne a Mildred se rozhodne jednat. Před vjezd do města, kde žije, umístí tři billboardy s velmi kontroverzními vzkazy určenými pro Williama Willoughbyho, šéfa místní policie. Drama plné černého humoru od Oscarového režiséra Martina McDonagha.“

Ve filmu Tři billboardy kousek za Ebbingem, který má premiéru 18. 1. 2018, se představí Frances McDormand, Woody Harrelson, Sam Rockwell, Abbie Cornish, Caleb Landry Jones, Peter Dinklage, John Hawkes, Lucas Hedges, Kerry Condon, Nick Searcy, Samara Weaving, Michael Aaron Milligan, Amanda Warren, William J. Harrison, Željko Ivanek, Sandy Martin, Marcus Lyle Brown a další.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také