Trailer #1: Sicario 2: Soldado (2018) – Benicio Del Toro jde přes mrtvoly

Přečtěte si

Autor

Žoviální agent CIA Josh Brolin a charismatický zabiják Benicio Del Toro se tentokrát pustí do trochu jiné sorty veřejných hrozeb, než byl drogový kartel.

Kriminální thriller Sicario: Nájemný vrah nám ukázal tu špinavější stránku boje proti drogové mafii. Hlavně tedy to, že zločin se nedá úplně vymýtit, a ten, co se vymýtit dá, se musí vymýtit opravdu brutálně. Jednu agentku FBI stálo tohle poznání iluze a dost možná duševní rovnováhu na celý život. V traileru na pokračování s názvem Sicario 2: Soldado se už tak nějak počítá s tím, že známe způsob práce agenta Gravera (Josh Brolin) a chladnokrevného mstitele Alejandra (Benicio Del Toro), a tak nám jejich jednání není třeba představovat přes jinou postavu. Tentokrát se dvojice anti-hrdinů pustí do jiného globálního problému – terorismu.

Trailer láká na stejné prostředky, jako u prvního dílu – hluboké, táhlé tóny, záběry na pusté pláně a hodně syrovou akci.

Denise Villeneuva v režii vystřídal Stefano Sollima, od kterého jsme mohli vidět drama A.C.A.B. nebo výtečnou gangsterku Suburra.

Film má premiéru 28. června 2018.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také