Trailer #1: Kolo zázraků (2018) – Allenovo padesátkové drama „pod kolotočem“

Přečtěte si

Autor

Tomáš Lesk
Tomáš Lesk
Jsem pisálek, snílek, knižní a filmový skoro-všežrout se slabostí pro tvorbu Quentina Tarantina, mimo jiné pak pro seriál Doctor Who. Mám zarytou nenávist vůči béčkovým slasherům a špatně použité třaslavé kameře. Ve volném čase píšu o filmech, komiksech a knihách, čtu a zírám.

Ikonický a kultovní režisér Woody Allen se počátkem nového roku vydá na plátna kin se svým nejnovějším počinem. Tentokrát se jeho specifický, zasněný tvůrčí styl spojí s pohlcující atmosférou barevných padesátých let v USA na Coney Islandu. Rodinné drama, gangsteři v patách a romantická zápletka ruku v ruce s hvězdným hereckým obsazením utváří lákavý mix ingrediencí, který může stát skutečně za to. Ostatně, posuďte sami v novém traileru s českými titulky, který vám přinášíme níže.

„V 50. letech 20. století je v zábavním parku na Coney Islandu velmi rušno. Ginny (Kate Winslet) je nešťastná bývalá herečka, která nyní pracuje jako servírka. Její manžel Humpty (Jim Belushi) se rád napije, pak bývá hrubý a před manželkou často dává přednost rybaření. Nedávno se k nim nastěhovala Humptyho dcera z prvního manžel-ství, Carolina (Juno Temple), která má sice s otcem problematický vztah, ale zároveň se potřebuje ukrýt před gangstery i FBI. Když Ginny potká na pláži pohledného mladého plavčíka Mickeyho (Justin Timberlake), velmi rychle podlehne jeho kouzlu a zamiluje se. V jejich milostné romanci nachází záchranu od všech chyb a zklamání z vlastního života. Stejně tak přítomnost znovunalezené dcery Caroliny má blahodárný vliv na Humptyho chování a on znovu zažívá radost. Ale Ginniny a Humptyho opojné naděje na lepší život se začínají hroutit, když se Carolina poprvé setká s Mickeym.“

V nejnovějším filmu scénáristy a režiséra Woodyho Allena se krom již zmíněných protagonistů představí Debi Mazar, Max Casella, Tony Sirico, Geneva Carr, Steve Schirripa, Candice A. Buenrostro, Marko Caka, Jack Gore, Bobby Slayton, Robert C. Kirk, Maddie Corman a další. Kolo zázraků uvidíte v českých kinech od 4. ledna 2018.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také