Ryan Reynolds je Detektiv Pikachu

Přečtěte si

Připravované hudební filmy, jejichž vlnu rozpoutal úspěch Bohemian Rhapsody

Rok 2018 nám dal úspěšný a velmi oblíbený životopisný hudební film o vzniku skupiny Queen, ale hlavně o hlavní...

Recenze: Mizerové navždy jsou mimořádně nedůstojný a zbytečný comeback

Michael Bay je známý jako tvůrce výbušných akčňáků z přelomu století díky klasikám jako Skála, Armageddon a Pearl Harbor....

Recenze: Richard Jewell jako Eastwoodův povedený hon na tlustého (anti)hrdinu

Nový snímek světoznámého režiséra a legendy světového filmu, téměř devadesátiletého Clinta Eastwooda, vypráví příběh Richarda Jewella, člena ochranky letních...

Autor

Co se někomu mohlo zdát jako šílenost, se stává skutečností – legendární Detective Pikachu, na kterého můžete vyrazit do kin v roce 2018, má obsazenou hlavní roli. Žlutého pokémona se zhostí Ryan Reynolds, který ve výběru předběhl Dwaynea “The Rock” Johnsona, Hugha Jackmana nebo Marka Wahlberga.

Příběh, který bude podle všeho více méně sledovat totožné postavy ze stejnojmenné videohry, která vyšla v minulém roce, se bude točit okolo chlapce v podání Justice Smitha, jehož otec byl unesen. Koho uvidíme v roli otce, je zatím tajné, jelikož castingy a obsazení této postavy proběhly za velkých tajností. Aby našel pohřešovaného rodiče, musí se Justice spojit s detektivem Pikachu a vytvořit tak nepřekonatelný záchranný tým. Ženskou postavou ve filmu bude Kathryn Newton v roli drzé novinářky.

Ve videohře se sice o uneseném otci nedozvídáme nic, ale postava chlapce Tima Goodmana, který si s Pikachuem skvěle rozumí a dokáže chápat jeho řeč, zůstane zřejmě zachována. Zatím není jisté, zda se ve filmu objeví další pokémoni, ale vzhledem k tomu, že ve hře se jich napříč městem vyskytuje až až, můžeme očekávat i jiné příšerky, než je Pikachu.

A kdyby náhodou ne, můžeme se těšit alespoň na Ryana Reynoldse v kostýmu zachycujícím pohyb, neboť podle všeho půjde o live-action film, kde nebudou herci pokémony pouze dabovat. Nechme se tedy překvapit!

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také