Avengers: Infinity War je nejsledovanějším trailerem historie na Youtube

Přečtěte si

Autor

Daniel Birgus
Daniel Birgus
Jsem filmový fanoušek, který je žánrový všežravec. Svého diváckého ducha krmím psychologickými sondami i komiksovými akčními adaptacemi. Preferuji snímky od Wese Andersona, Quentina Tarantina, Seria Leoneho či Miloše Formana.

Největší film studia Marvel upozornil na sebe vskutku impozantně a dal vědět, že se s ním musí počítat. Týmovka, která bude obsahovat všechny hrdiny z předchozích filmů, slibuje velkou bitvu s mocným Thanosem a drama jak poleno. Že je to velice očekávaná podívaná, ukazuje počet zhlédnutí a nový rekord prvního traileru.

Ukázka na nadcházející Avengers s podtitulem Infinity war má přes sto milionů zhlédnutí, což ji řadí na pomyslný vrchol celého YouTube, co se filmových upoutávek týče. Před superhrdiny byla na prvním místě sedmá epizoda Star Wars. Její trailer měl přes devadesát devět milionů zhlédnutí. Nicméně tato meta byla nyní překonána a z Tonyho Starka, Kapitána Ameriky a dalších učinila vůbec nejsledovanější upoutávku všech dob.

Avengers: Infinity War je vyústěním a pomyslným epickým zakončením několika filmů z MCU a slibuje spolupráci nejen původních členů týmu, ale rovněž například Strážců galaxie. Thanosovi se naši milovaní hrdinové postaví v českých kinech 26. dubna 2018.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také