Trailer #1: Paddington 2 (2017) – Oblíbený medvěd se vrací

Přečtěte si

Autor

Tomáš Lesk
Tomáš Lesk
Jsem pisálek, snílek, knižní a filmový skoro-všežrout se slabostí pro tvorbu Quentina Tarantina, mimo jiné pak pro seriál Doctor Who. Mám zarytou nenávist vůči béčkovým slasherům a špatně použité třaslavé kameře. Ve volném čase píšu o filmech, komiksech a knihách, čtu a zírám.

Medvěd s červenou čapkou, milující sendviče s marmeládou, se v prvním díle vydal z rodného Peru do Londýna, aby zde našel svou rodinu. Roztomilá pohádka s laskavým humorem se letos před Vánoci dočká pokračování, v němž opět bezesporu nebude nouze o komické situace a interakci dobromyslného mluvícího medvěda se starými i novými známými.

Ačkoli se v obsazení vrací většina z obsazených v první části, dočkáme se tentokrát i řady nových, přesto dobře známých hereckých tváří. Vévodí jim Hugh Grant, který si dle upoutávky vystřihne tak trochu humornou karikaturu sebe sama a stane se tak hlavní zápornou postavou filmu. V zápletce půjde o ukradený dárek pro Paddingtonovu starou tetičku Lucy, který je zjevně něčím víc…

„Náš kamarád Paddington se už šťastně usadil s rodinou Brownových a je oblíbeným členem místní komunity. Aby mohl koupit ten nejlepší dárek ke 100. narozeninám jeho tety Lucy, začne pracovat. Cesta za dobrodružstvím začne, když je tento dárek ukraden…“

Paddington 2 jde do kin 30. listopadu. Krom zmíněného Hugh Granta se v hlavních i vedlejších úlohách pod taktovkou režiséra a scénáristy Paula Kinga představí Ben Whishaw, Brendan Gleeson, Sally Hawkins, Julie Walters, Jim Broadbent, Imelda Staunton, Peter Capaldi, Hugh Bonneville, Samuel Joslin, Madeleine Harris, Kobna Holdbrook-Smith, Noah Taylor, Tom Conti, Michael Gambon, Richard Ayoade, Joanna Lumley, Jessica Hynes, Eileen Atkins, Ben Miller, Claire Keelan, Meera Syal, Sanjeev Bhaskar, Robbie Gee, a další.


ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také