Videotéka HBO GO už nabízí své služby všem. Objednat si ji mohou uživatelé služeb od operátora a nově také za měsíční poplatek diváci, kteří žádného poskytovatele digitálního vysílání nemají.

Novou strategii HBO Europe zatím spustilo v České republice, na Slovensku, v Rumunsku a Maďarsku. Další země ze střední Evropy se připojí během pár týdnů. HBO Europe slibuje novým uživatelům první měsíc zdarma a následně si za službu naúčtuje 199,- Kč měsíčně. Což je méně než konkurenční Netflix. Videotéka HBO GO má také jednu velkou výhodu v tom, že všechen obsah bude dostupný jak v původním znění s českými titulky, tak s českým dabingem. K dispozici bude kompletní obsah z produkce HBO Europe, filmy a dokumenty HBO, a nové seriály a filmy.

Kompletní obsah videotéky si bude možný přehrát ve Smart TV, tabletu, chytrém telefonu, Apple TV, přes Chromecast, nebo přes počítač. Pro filmové a seriálové fanoušky se tak naskýtá jedinečná možnost legálně sledovat například Hru o trůny, Westworld, nebo trhák Kráska a zvíře.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here