Dočkáme se další trilogie Star Wars

Přečtěte si

Boss Level: Akční nářez s časovou smyčkou unikl na internet

V tentýž den, kdy došlo k oznámení, že práva na uvedení několikrát odloženého snímku Boss Level zakoupila služba Hulu,...

5 časosběrných dokumentů Heleny Třeštíkové na HBO GO

Služba HBO GO chystá přidat do nabídky čtyři časosběrné dokumenty uznávané režisérky Heleny Třeštíkové. Tituly oceněné Českými lvi a...

12 nejlepších českých internetových seriálů

Internetových seriálů v Česku vzniká i v dnešní době, kdy podstatná část populace tráví svůj volny čas na síti,...

Autor

Daniel Birgus
Jsem filmový fanoušek, který je žánrový všežravec. Svého diváckého ducha krmím psychologickými sondami i komiksovými akčními adaptacemi. Preferuji snímky od Wese Andersona, Quentina Tarantina, Seria Leoneho či Miloše Formana.

V prosinci tohoto roku vtrhne do kin další díl kultovní vesmírné soap opery Star Wars, ale jak se zdá, Vánoce nám budou ještě nějakou dobu rok co rok přinášet dárky v podobě dalších dílů. Chystá se totiž nová trilogie.

Rian Johnson, zodpovědný za osmý díl s podtitulem Poslední z Jediůbude nadále spolupracovat s Lucasfilm a Disney studios. Podle nejnovějšího prohlášení se totiž postará režisérsky i scenáristicky o první díl nové trilogie, která započne svou epickou cestu po dílu devátém.

Prezidentka Lucasfilm, Kathleenn Kennedy, veřejnosti sdělila, že se těší na další spolupráci s Johnsonem. Pochválila ho, že si natáčení s ním všichni zúčastnění užili a nezapomněla vyzdvihnout jeho tvůrčí schopnosti.

Na další informace si budeme muset počkat. Jendo je však jisté – síly, jediů, impéria a všeho dalšího se dočkáme ještě hodněkrát.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také