Dočkáme se další trilogie Star Wars

Přečtěte si

Autor

Daniel Birgus
Daniel Birgus
Jsem filmový fanoušek, který je žánrový všežravec. Svého diváckého ducha krmím psychologickými sondami i komiksovými akčními adaptacemi. Preferuji snímky od Wese Andersona, Quentina Tarantina, Seria Leoneho či Miloše Formana.

V prosinci tohoto roku vtrhne do kin další díl kultovní vesmírné soap opery Star Wars, ale jak se zdá, Vánoce nám budou ještě nějakou dobu rok co rok přinášet dárky v podobě dalších dílů. Chystá se totiž nová trilogie.

Rian Johnson, zodpovědný za osmý díl s podtitulem Poslední z Jediůbude nadále spolupracovat s Lucasfilm a Disney studios. Podle nejnovějšího prohlášení se totiž postará režisérsky i scenáristicky o první díl nové trilogie, která započne svou epickou cestu po dílu devátém.

Prezidentka Lucasfilm, Kathleenn Kennedy, veřejnosti sdělila, že se těší na další spolupráci s Johnsonem. Pochválila ho, že si natáčení s ním všichni zúčastnění užili a nezapomněla vyzdvihnout jeho tvůrčí schopnosti.

Na další informace si budeme muset počkat. Jendo je však jisté – síly, jediů, impéria a všeho dalšího se dočkáme ještě hodněkrát.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také