Trailer #1: Příšerákovi (2017) – Halloweenské dobrodružství

Přečtěte si

Autor

Nový podzimní animák od Warner Bros míří do kin. Pokud by vám příšery na Halloweenu nestačily, o dva dny později můžete vyrazit na Příšerákovi v kině, ať si to strašení ještě o nějakou chvíli protáhnete a pokocháte se pohledem na spoustu roztomilých monster. Film bude mít premiéru 2. listopadu a jako většina animovaných snímků láká na podívanou pro celou rodinu.

První český ani ne dvouminutový trailer nám představuje rodinku Wishbonových, kteří jsou všechno, jenom ne šťastní. Máma má knihkupectví, nad kterým se vznáší hrozba krachu, táta žije ve věčném stresu kvůli svému tyranskému šéfovi a děti do této mozaiky zoufalství skvěle zapadají. Starší dcera patří mezi stydlivé nejisté teenagery, kteří si svou frustraci vybíjí na mladších sourozencích, zatímco její malý bratr je geniální dítě, které se musí potýkat se šikanou ze strany dětí ve škole.

Situace se ale otočí o sto osmdesát stupňů, když se v období Halloweenu do mámy Emmy zakouká hrabě Dracula. Svojí posluhovačce Babě Jaze přikáže z ní udělat upírku, aby se mohla stát jeho partnerkou. Čarodějnice to ale samozřejmě zkazí a z celé rodiny jsou najednou obludy, mezi kterými najdete kromě upírky i Frankensteinovo monstrum, malého vlkodlaka a rozpadající se mumii. Aby se rodina mohla vrátit do původní lidské podoby, musí Babu Jagu donutit kouzlo zrušit, což ovšem vůbec není jednoduché.

Film předvádí dokonalou škálu animačních dovedností, o tom nemůže být pochyb, ovšem postavy se nijak vizuálně neliší od typických postaviček z dílny Universal Pictures, jejich vzhled totiž nijak nevybočuje. Vedle spousty efektů a opravdu velké barevné palety se tak pravděpodobně nedočkáte žádného překvapení, stejně tak jako pravděpodobně nikoho neohromí předem čitelný děj, který už smetl nejeden animák bez valného diváckého ohlasu do hlubin zapomnění. Ovšem fanoušci žánru a diváci toužící po nenáročné oddechovce, si jistě na své přijdou.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také