Trailer #1: Mark Felt: The Man Who Brought the White House Down (2017) – Liam Neeson vs Bílý dům

Přečtěte si

Boss Level: Akční nářez s časovou smyčkou unikl na internet

V tentýž den, kdy došlo k oznámení, že práva na uvedení několikrát odloženého snímku Boss Level zakoupila služba Hulu,...

5 časosběrných dokumentů Heleny Třeštíkové na HBO GO

Služba HBO GO chystá přidat do nabídky čtyři časosběrné dokumenty uznávané režisérky Heleny Třeštíkové. Tituly oceněné Českými lvi a...

12 nejlepších českých internetových seriálů

Internetových seriálů v Česku vzniká i v dnešní době, kdy podstatná část populace tráví svůj volny čas na síti,...

Autor

Daniel Birgus
Jsem filmový fanoušek, který je žánrový všežravec. Svého diváckého ducha krmím psychologickými sondami i komiksovými akčními adaptacemi. Preferuji snímky od Wese Andersona, Quentina Tarantina, Seria Leoneho či Miloše Formana.

Aféru Watergate netřeba příliš vysvětlovat. Jeden z největších skandálů dvacátého století byl probíraný nekonečnými zástupy všech, kdo se o něj zajímali. V novém snímku zaměřujícím se na Nixonův pád sledujeme agenta Marka Felta, který pod přezdívkou Deepthroat tajně dodával informace o celém průběhu vyšetřování. Nyní došlo i na první ukázku.

Aféra, při které se ukázali že republikáni tajně odposlouchávali své odpůrce ze strany demokratů, stála tehdejšího prezidenta Richarda Nixona křeslo a zlomila mu v politickém životě vaz. Liam Neeson ztvární dnes již známého agenta FBI, který poskytoval reportérům Washington Post, Bobu Woodwardovi a Carlu Bernsteinovi, tajné rozhovory a díky nim veřejnost o celém vyšetřování dost věděla.

Ukázka slibuje napínavou podívanou, která se svým rozměrem až nápadně zaměřuje na současnou hlavu státu, Donalda Trumpa. Ten měl totiž rovněž oplétačky s FBI a tak lze film brát i jakousi nepřímý pozdrav směrem k němu.

Snímek nebylo lehké dokončit. Jeho první zárodky sahají až do roku 2006, ale první klapka padla až o deset let později. Premiéru by si měl odbýt 29. září 2017.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také