Trailer #1: Hostiles (2017) – Christian Bale jako kovboj

Přečtěte si

10 filmů odehrávajících se na obrazovkách počítačů

Filmy odehrávající se na obrazovkách počítačů nebo chytrých telefonů (desktop films), jsou poměrně nový subžánr, který se v posledních...

10 nejnovějších minisérií na HBO GO

HBO je přehlídkou výborných minisérií, a ty nejnovější, které byly uvedeny na službě HBO GO, rozhodně nejsou výjimkou. Tohle...

23 titulů, které rozšíří nabídku Netflixu tento týden

Diváci Netflixu si mohou mnout ruce nad další záplavou novinek. Obsah této služby se již tento týden rozšíří o...

Autor

Daniel Birgus
Jsem filmový fanoušek, který je žánrový všežravec. Svého diváckého ducha krmím psychologickými sondami i komiksovými akčními adaptacemi. Preferuji snímky od Wese Andersona, Quentina Tarantina, Seria Leoneho či Miloše Formana.

Divoký západ byl nehostinnou dobou plnou útrap a neštěstí. Pro použití střelného prachu se nešlo daleko a smrt číhala za každým rohem. Christian Bale nám v novém snímku Hostiles ukazuje, že v těchto časech nebylo skutečně lehké žít. 

Režie se ujal Scott Cooper, který naposledy dal o sobě vědět gangsterkou Black Mass: Špinavá hra. V nejnovějším Cooperově počinu se přeneseme do roku 1892. Christian Bale se stane americkým vojákem, který dostane zdánlivě jednoduchý a monotonní úkol – dopravit náčelníka jednoho indiánského kmenu spolu s jeho rodinou zpět do jeho domova. Ovšem mise se zkomplikuje, jelikož cestou narazí kapitán na řadu překážek.

Trailer dává vědět, že Hostiles rozhodně nebude bezmyšlenkovitou jízdou oplývající jen střílením a akcí. Spíše to vypadá jako komorní psychologická sonda, kde místo zbraní dostanou přednost slova. Na dynamické scény se samozřejmě rovněž dostane, jen zřejmě nebudou hrát prim.

https://www.youtube.com/watch?time_continue=40&v=igFy-hoPXjg

Hostiles zatím nemá oficiální datum premiéry, ale to se určitě brzy změní.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

VOD

Čtěte také