Leonardo DiCaprio jako Joker?

Přečtěte si

Autor

Daniel Birgus
Daniel Birgus
Jsem filmový fanoušek, který je žánrový všežravec. Svého diváckého ducha krmím psychologickými sondami i komiksovými akčními adaptacemi. Preferuji snímky od Wese Andersona, Quentina Tarantina, Seria Leoneho či Miloše Formana.

Studio Warner Bros. nechce ponechat nic náhodě a tak svůj další projekt, zaměřující se na původ ikonického komiksového záporáka Jokera, obsazuje věhlasnými jmény.

Snímek podle všeho nemá navazovat na předchozí filmové počiny ze světa DC universa a bude samostatnou jednotkou. O režii a scénář by se měl postarat Todd Phillips, tvůrce Pařby ve Vegas. Již bylo potvrzeno, že roli producenta převezme skutečně těžký kalibr, Martin Scorsese. Není tak divu, že by do role charismatického a sadistického zabijáka obsadil svého oblíbence – Leonarda DiCapria. Pánové toho spolu stvořili opravdu hodně a vždy šlo o prvotřídní podívanou.

DiCaprio, který se nedávno dostal svého vytouženého prvního Oscara za Revenanta, se v minulosti do komiksových adaptací moc nehrnul. Nicméně nyní by mohlo být vše jinak. Herec jeho kvalit by mohl potrhlému klaunovi dát zcela jiný rozměr. DiCapriovo obsazení však může stále jen zůstat u nenaplněných spekulací.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také