VIDEO: Vetřelec: Covenant se dočkal Upřímného traileru

Přečtěte si

Nejlepší francouzské filmy za posledních 10 let

Kdo by neměl rád francouzské filmy. Doba Četníků už je sice dávno pryč, ale skvělé filmy se ve Francii...

Disneyho hrané remaky seřazeny od nejhoršího po nejlepší

Očekávanou Mulan uvidíme už v září (v kině nebo na internetu), a tak jsme seřadili zbylé Disneyho hrané remaky...

Nejlepší filmy Andyho Samberga

Andy Samberg právě válí v nejlepší komedii tohoto léta Palm Springs. Snímek z produkce Hulu se dostal i do...

Autor

Tomáš Lesk
Jsem pisálek, snílek, knižní a filmový skoro-všežrout se slabostí pro tvorbu Quentina Tarantina, mimo jiné pak pro seriál Doctor Who. Mám zarytou nenávist vůči béčkovým slasherům a špatně použité třaslavé kameře. Ve volném čase píšu o filmech, komiksech a knihách, čtu a zírám.

Nejnovější příspěvek do vetřelčí ságy už samotným názvem odkazoval na tolik milované starší díly. Na rozdíl od Promethea neměl být jen něčím novým, ale měl v sobě nést i mnoho z té staré dobré atmosféry let minulých, jakož i větší osvětlení záhad, které okolo Vetřelců za ta léta vyvstaly. A Covenant zůstal , podobně jako jeho předchůdce, tak nějak na půli cesty. Oblíbená internetová série Honest Trailers na sebe ani u tohoto snímku nedala dlouho čekat… 

Hlas Upřímných trailerů si i v tomto případě bere s tradičním nadhledem na paškál největší boty a přešlapy filmu a tradičně krátce zhodnotí též nějaké ty klady. Zmíněna je zde také kvalitativní rozkolísanost celé tvorby Ridleyho Scotta. Trefné je i přirovnání k sérii Terminátor. Poznámka o tom, že Vetřelec: Covenant, je v podstatě špatně napsaný film v rukou vizuálního génia, pak rovněž sedí jako pomyslné pozadí na hrnec.

Zkrátka jako vždy, ať už se vám film líbil nebo ne, jistě se u tohoto krátkého videa najde něco, co vám pozvedne koutky v úsměv. A ten je v souvislosti s Vetřelci rozhodně potřeba, protože se momentálně díky nepříliš oslnivým tržbám neví, zda dojde k dalším pokračováním.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také