Trailer #1: Suburbicon (2017) – Takové neobyčejné předměstí

Přečtěte si

8 trailerů týdne: Akční Netflix a Guy Pearce exorcistou

Netflix představil seriály Jupiter's Legacy o druhé generaci superhrdinů a Světlo a stíny, fantasy natočené podle úspěšné knižní série...

10 skvělých filmů, které Netflix právě přidal v tajnosti

Netflix dopředu avizoval, že v týdnu uvede desítky nových filmů a seriálů. Nakonec se v nabídce objevily další tituly,...

10 nejstahovanějších filmů týdne na torrentech

Žebříček nejstahovanějších filmů týdne hlásí dvě novinky. Snímek The United States vs. Billie Holiday, za který si hlavní představitelka...

Autor

Michaela Pavlisová
Studentka žurnalistiky. Knihomol a věčný kritik filmových zpracování knih. Fanynka J. Deana a animovaných filmů A. Elliota. Neúnavná posluchačka filmových soundtracků. Milovnice otevřených konců a britského humoru.

Suburbicon se zdá být naprosto dokonalým místem pro život. Krásné domy, milí sousedé a pečlivě zastřižené trávníky. Jenže všechno nemusí být tak, jak se na první pohled zdá. Režie satirického thrilleru se ujal George Clooney.

Suburbicon je předměstí jako z reklamy – klid a cenově dostupné domky. Prostě ideální místo pro rodinný život, nebo ne? V létě roku 1959 se právě sem stěhuje rodina Lodgeových. Poklidná idylka však zakrývá znepokojivou realitu, kterou otec rodiny Gardner Lodge (Matt Damon) postupně odkrývá. V temné části města se setkává s násilím, zradou a podvody. Pravý Suburbicon je místo, kde špatní lidé dělají špatná rozhodnutí.

Nejen režisér, ale i herecké obsazení je hvězdné a vzbuzuje tak napjatá očekávání. V hlavních rolích se objeví Matt Damon, Julianne Moore, Josh Brolin nebo Oscar Isaac.

Kromě režie se Clooney podílel i na scénáři, pod kterým se dále podepsali Grant Heslov a oceňovaní bratři Ethan a Joel Cohenovi.

Suburbicon vstoupí do kin 27. října, na trailer se však můžete podívat už nyní.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také