Trailer #1: Suburbicon (2017) – Takové neobyčejné předměstí

Přečtěte si

Autor

Michaela Pavlisová
Michaela Pavlisová
Studentka žurnalistiky. Knihomol a věčný kritik filmových zpracování knih. Fanynka J. Deana a animovaných filmů A. Elliota. Neúnavná posluchačka filmových soundtracků. Milovnice otevřených konců a britského humoru.

Suburbicon se zdá být naprosto dokonalým místem pro život. Krásné domy, milí sousedé a pečlivě zastřižené trávníky. Jenže všechno nemusí být tak, jak se na první pohled zdá. Režie satirického thrilleru se ujal George Clooney.

Suburbicon je předměstí jako z reklamy – klid a cenově dostupné domky. Prostě ideální místo pro rodinný život, nebo ne? V létě roku 1959 se právě sem stěhuje rodina Lodgeových. Poklidná idylka však zakrývá znepokojivou realitu, kterou otec rodiny Gardner Lodge (Matt Damon) postupně odkrývá. V temné části města se setkává s násilím, zradou a podvody. Pravý Suburbicon je místo, kde špatní lidé dělají špatná rozhodnutí.

Nejen režisér, ale i herecké obsazení je hvězdné a vzbuzuje tak napjatá očekávání. V hlavních rolích se objeví Matt Damon, Julianne Moore, Josh Brolin nebo Oscar Isaac.

Kromě režie se Clooney podílel i na scénáři, pod kterým se dále podepsali Grant Heslov a oceňovaní bratři Ethan a Joel Cohenovi.

Suburbicon vstoupí do kin 27. října, na trailer se však můžete podívat už nyní.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také