Trailer #1: Dobrý časy (2017) – Robert Pattinson udělá vše pro osvobození bratra

Přečtěte si

16 zajímavých seriálů, které v březnu uvede Netflix

Netflix v březnu sází nejen na slušnou porci originálních filmů, ale ještě pestřejší nabídku seriálových novinek. Služba uvede další...

8 posledních filmů, které Netflix přidal s českým dabingem

Netflix přidává do nabídky desítky nových filmů a seriálů každý týden. Jen hrstka z nich ale obsahuje český dabing....

10 nejočekávanějších březnových titulů mimo Netflix

Zatímco Netflix bude v březnu dávkovat filmy pravidelně každý týden, na ostatních streamech bude novinek poskrovnu. To ale neznamená,...

Autor

Snímek Dobrý časy (2017) se zdejším divákům představil již na letošním filmovém festivalu v Karlových Varech. Zde se setkal s veskrze pozitivním přijetím, čemuž možná napomáhalo i festivalové prostředí. Nicméně film evidentně zaujal distributory a zanedlouho se dočká i zkoušky v podobě běžných kinosálů. Upoutávku můžete zhlédnout níže.

Kriminálka, která je především o lásce dvou bratrů. Poté, co spolu bratři Nick a Connie vyloupí banku, ocitá se slabomyslný Nick v rukou policie. Connie, kterému se podařilo uniknout, odmítá situaci nechat tak, jak je, a je odhodlaný bratra z vězení dostat. Začíná tak jeho zběsilá jízda nočním New Yorkem, kdy když mu už už něco vyjde, zdá se, že se pokazí něco mnohem závažnějšího.

Režie snímku připadla bratrům Safdieovým (Bennymu a Joshuovi). Joshua je zodpovědný též za scénář, na kterém spolupracoval s Ronaldem Bronsteinem. Druhý bratr si oproti tomu ve filmu zahrál. Ztvárnil Nicka, roli Connieho na sebe vzal již v nadpise figurující Robert Pattinson. Kromě nich jsou v počinu k vidění například Jennifer Jason Leigh, Barkhad Abdi nebo nováček Taliah Webster.

Česká premiéra je naplánována na 21.9.2017.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také