VIDEO: Star Wars: Poslední z Jediů: Tříminutový pohled do zákulisí a nové plakáty

Přečtěte si

Autor

Martin Steinbach
Martin Steinbach
Filmový maniak, vyučený historik a milovník hudby.

Studio Disney na eventu D23 představilo osmou epizodu Hvězdných válek v líbivém behind-the-scenes traileru.

To neúprosné čekání na prosinec je zdrcující a aktuální propagační materiály k Poslednímu z Jediů diváka jen víc a víc napínají. Dost možná nejočekávanější film letošního roku, osmá epizoda legendárních Star Wars, už marketingově začíná takříkajíc tlačit na pilu a to je teprve polovina července! Na fanouškovské události D23, na které studio Disney každoročně prezentuje své projekty, došlo k odhalení zbrusu nového videa z natáčení s několika velmi zajímavými záběry.

Tři minuty čisté fandovské radosti obsahují například pohled na odmaskovaného a zjizveného Kylo Rena, u ohníčku tábořícího Žvejkala nebo nové zvířecí potvůrky. Sem tam se mihnou i nové tváře Benicia Del Tora či Laury Dern a v čase kolem 1:36 to s trochou představivosti vypadá, že i samotný tvůrce původních Star Wars – George Lucas – se přišel podívat na natáčecí plac. Tuto informaci ale berte s rezervou, také to mohl být jen nějaký beďnák, co je legendárnímu tvůrci až absurdně podobný.

Také jsme se dočkali šestice stylových promo plakátů s hlavními postavami snímku, které najdete níže.

Star Wars: Poslední z Jediů vtrhne do tuzemských kin 14. prosince letošního roku. Režijní stoličku obsadil Rian Johnson (Looper) a své ikonické role si zopakují Daisy Ridley, Adam Driver, Carrie Fisher, Mark Hamill, Oscar Isaac, Domhnall Gleeson nebo John Boyega.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také