Uvedení dalšího z letošních očekávaných komiksových filmů, nesoucího název Kingsman: Zlatý kruh, se závratně blíží. Režisér Matthew Vaughn pokračuje v adaptování komiksu od legendárního tvůrčího dua; scénáristy Marka Millara (Ultimates) a kreslíře Davea Gibbonse (Watchmen). Uvedení do kin se blíží, a proto jsme byli oblaženi dalším z řady trailerů.

Krátká upoutávka odhaluje zejména novou výzbroj hlavního hrdiny Eggsyho (Taron Egerton) a pár záběrů, na které se v předchozích trailerech nedostalo. Na nějaké větší odhalení si však budeme ještě muset počkat. Film bude uveden 21. září tohoto roku. Představí se zde Taron Egerton, Halle Berry, Julianne Moore, Channing Tatum, Colin Firth, Mark Strong, Edward Holcroft, Sophie Cookson, Pedro Pascal, Elton John, Jeff Bridges, Juha Pihanen, Samantha Womack, Anthony Milton a další.

Svět Kingsmanů se poprvé představil ve filmu Kingsman: Tajná služba jako nezávislá, mezinárodní, špionážní agentura pracující v hlubokém utajení, jejímž cílem je bezpečný svět. V dalším pokračování Kingsman: Zlatý kruh čelí naši hrdinové novým výzvám. Centrála Kingsmanů je zničena a celý svět se stává rukojmím. Kingsmany čekají nové úkoly i překážky. Spojí se se spřátelenou americkou špionážní organizací Statesman. Obě dvě agentury musí společnými silami porazit nebezpečného nepřítele a zachránit tak svět.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here