Trailer #2: Thor: Ragnarok (2017) – Bůh hromu si napravuje reputaci

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Zatímco DC ve čtyřech minutách moc neoslnilo, Marvel opět boduje. Hravý trailer ke třetímu Thorovi slibuje zábavnou týmovku s retro feelingem, kterou svou přítomností poctí i zlotřilý Loki. Po nevýrazné dvojce to vypadá na příjemnou změnu.

Thor je uvězněn na opačném konci vesmíru bez svého mocného kladiva a je nucen pustit se do závodu s časem, aby se vrátil včas do Asgardu a zastavil Ragnarok – zkázu svého domova a konec asgardské civilizace – který se snaží rozpoutat mocný nový nepřítel, nemilosrdná Hela. Předtím ale musí přežít smrtící gladiátorskou soutěž, v níž se ocitá tváří v tvář svému bývalému spojenci z řad Avengers – neuvěřitelnému Hulkovi.

Thor: Ragnarok vstoupí do kin na přelomu října a listopadu letošního roku. Režíruje talentovaný Novozélanďan Taika Waititi a do svých ikonických rolí se vrátí Chris Hemsworth, Mark Ruffalo, Tom Hiddleston, Idris Elba, a Anthony Hopkins. Ve vedlejších rolích se představí Cate Blanchett, Jeff Goldblum, Tessa Thompson, Karl Urban, Sam Neill nebo Benedict Cumberbatch.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také