Trailer #1: Wind River (2017) – Sněhem zavátý thriller

Přečtěte si

Autor

Michaela Pavlisová
Michaela Pavlisová
Studentka žurnalistiky. Knihomol a věčný kritik filmových zpracování knih. Fanynka J. Deana a animovaných filmů A. Elliota. Neúnavná posluchačka filmových soundtracků. Milovnice otevřených konců a britského humoru.

Krátce před premiérou zveřejnila společnost The Weinstein Company nový trailer ke snímku Wind River. Hlavní roli si v něm zahráli Jeremy Renner, známý z Avengerů nebo posledních dílů Mission Impossible, a Elizabeth Olsen.

Film, který diváci mohli zhlédnout na karlovarském filmovém festivalu, popisuje příběh nové agentky u FBI Jane Banner. Ta během vyšetřování záhadné smrti mladé indiánské dívky přijíždí do odlehlé a sněhem zaváté indiánské rezervace. Je však zcela nepřipravena na místní drsné podmínky. Musí se proto spojit se se stopařem Cory Lambertem, který tělo mrtvé ženy našel.

Dvojici Renner – Olsen se filmu doplní  Jon Bernthal (Sicario: Nájemný vrah, Daredevil), Graham Greene (Bouřlivé srdce), Julia Jones (Stmívání) nebo Gil Birmingham (Osamělý jezdec).

Wind River je režisérským debutem dosud herce a scenáristy Taylora Sheridana, který se podepsal například pod scénářem ke snímkům Sicario nebo Za každou cenu.

Na mrazivý trailer k filmu, který vstoupí do amerických kin 4. srpna, se můžete podívat níže.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také