Trailer #1: The Greatest Showman (2017) – Kouzlo strhujícího představení vás dostane

Přečtěte si

Autor

Muzikál plný emocí, radosti a oslnivé hudby z prostředí pojízdné cirkusové manéže, který v zimě roztančí a rozezpívá filmová plátna, se dočkal prvního traileru. Hugh Jackman v plné síle táhne film spolu s Rebeccou Ferguson, Zacem Efronem, Zendayou a Michelle Williams na výsluní.

Film nás seznámí s úředníkem, který z ničeho vybuduje impérium. Ovšem nejen tak ledajaké, jeho dílem je cirkusová show. Sledujeme životopisný příběh P. T. Barnuma, který na počátku neměl nic než fantazii a dopracoval to až k položení prvních kamenů showbyznysu. Podle traileru se můžeme těšit na krásný vizuál plný noblesy 19. století.

Za muzikálem stojí cenami ověnčený tým v čele s dvojicí Benj Pasek a Justin Paul, které může divák znát díky La la landu. Režíruje mladistvý talent Michael Gracey a producenty se stali Laurence Mark, Chernin Entertainment a Hugh Jackman. I za scénář zasedla trojice mužů – Bill Condon (Dreamgirls, Kráska a zvíře), Michael Arndt (Toy Story 3, Star Wars) a Jenny Bicks (Rio 2, Sen and The City).

Všichni protagonisté jsou buď prověřeni jinými muzikály, v Jackmanově případě Bídníky, v Efronově Muzikálem ze střední, nebo mají vlastní pěveckou kariéru, hudební požitek by tedy měl být zaručen. Nezbývá než si počkat na přelom roku 2017 a 18, kdy The Greatest Showman vejde do kin.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také