Trailer #1: Pacific Rim: Uprising (2018) – Obří roboti jsou zpět!

Přečtěte si

15 nejsledovanějších titulů týdne na Netflixu v Česku

Tento týden si Netflix podmanila Rosamund Pike ve filmu Jako v bavlnce a seriál z nemocničního prostředí New Amsterdam. 15...

20 aktuálně nejlepších seriálů na HBO GO podle fanoušků

Fanoušci a diváci HBO GO měli možnost zapojit se do hlasování o nejlepší seriály služby, které měly premiéru za...

Mission: Impossible 7 a Top Gun: Maverick dorazí na stream

Po Warner Bros. a dalších společnostech se ke změnám v uvádění filmů přidává také Paramount Pictures. Společnost oznámila, že...

Autor

Daniel Birgus
Jsem filmový fanoušek, který je žánrový všežravec. Svého diváckého ducha krmím psychologickými sondami i komiksovými akčními adaptacemi. Preferuji snímky od Wese Andersona, Quentina Tarantina, Seria Leoneho či Miloše Formana.

První díl sledoval téměř marný boj lidí s obrovskými mimozemšťany, kteří je pomalu, ale jistě hubili. Záchranným kruhem se staly lidmi ovládaní bojoví roboti Jaegeři, kteří svět nakonec zachránili. Druhý díl představí řadu nových kovových bojovníků.

Studio Legendary Pictures láká na další díl  nově vydanou ukázkou zaměřující se na schopnosti Gipsyho Jaegera. kromě toho spustilo ještě speciální internetové stránky, kde představuje další čtyři Jaegery, kteří nesou jména Bracer Phoenix, Saber Athena, Titan Redeemer a Guardian Bravo.

Dějově je druhý díl deset let po svém předchůdci. Do programu Jaeger jsou nabíráni jen ti nejlepší z nejlepších, lidstvo ještě nikdy nemělo proti mimozemským agresorům tak silnou obranu.

Těšit se můžeme na Johna Boyegu, který si udělal nedávno jméno díky sedmému dílu nesmrtelných Star Wars. Kromě toho ve filmu budou účinkovat Scott Eastwood, Tian Jing, Rinko Kikuči, Charlie Day, Burn Gorman, Adria Arjona, Rahart Adams či Karan Brar.

Do našich kin dorazí Pacific Rim: Uprising 1.3.2018.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také