Trailer #1: Jumanji: Vítejte v džungli! (2017) – Návrat k tajemné hře

Přečtěte si

Autor

Tomáš Lesk
Tomáš Lesk
Jsem pisálek, snílek, knižní a filmový skoro-všežrout se slabostí pro tvorbu Quentina Tarantina, mimo jiné pak pro seriál Doctor Who. Mám zarytou nenávist vůči béčkovým slasherům a špatně použité třaslavé kameře. Ve volném čase píšu o filmech, komiksech a knihách, čtu a zírám.

Vítejte v džungli. Tak zní podtitul novinky, ohlížející se za známým starším bratříčkem. Studio Sony právě zveřejnilo trailer na chystaný remake/sequel Jumanji. Kultovní film s Robinem Williamsem se tak už brzy dočká nové verze. Už tedy můžeme začít přemýšlet, zda její zhlédnutí bude stát za to. Zcela nové dobrodružství s Dwaynem Johnsonem v hlavní roli se představuje!

Film má sledovat osudy čtyř teenagerů, kteří zůstali po škole a byli nasáti do víru nebezpečné hry Jumanji. Tentokrát však půjde o hru v podobě videoherní konzole, v níž si hrdinové zvolí dospělé hrdiny, za něž budou hrát. Mladí studenti se vtělí do zmíněného Dwaynea Johnsona, Kevina Harta, Karen Gillan a Jacka Blacka. Minimálně toto hvězdné obsazení slibuje jistý standart slušné rodinné zábavy.

Pohlcující hra, která hraje vás a ne vy ji, se vžene do kin 21. prosince 2017. Režie se ujal Jake Kasdan (Zkažená úča) podle scénáře od skupiny tvůrců Chrise McKenny, Jeffa Pinknera, Scotta Rosenberga a Erika Sommerse. Krom zmíněné čtveřice herců v rolích rozličných herních avatarů se ve filmu objeví Nick Jonas, Ser’Darius Blain, Madison Iseman, Alex Wolff, Morgan Turner a další.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také