Soutěž: Vyhrajte čtyři dny na Letní filmové škole

Stačí odpovědět na soutěžní otázku, a máte čtyřdenní účast pro sebe a přítelkyni/přítele/příbuzného/nejlepšího kámoše/kámošku jistou.

Festival Letní filmová škola se koná v Uherském Hradišti od 28.7. do 6.8. 2017. Na co se můžete těšit? Inu, filmy, filmy a zase filmy, v nichž se můžete orientovat podle programových sekcí. Největší fajnšmekři se můžou pokochat němým filmem s živou hudbou.

Můžete si zajít na nějakou švédskou krimi, nebo na některý z filmů Andreje Tarkovského. Na velkém plátně uvidíte nejen Solaris, Stalkera nebo Andreje Rubleva, ale i Tarkovského méně známé snímky. Třeba studentské Zabijáky na motivy povídky Ernesta Hemingwaye.Sekce věnovaná českým hororům nabídne projekci Čarodějova učně nebo Nenasytné Tiffany. A konečně je tu i program pro fanoušky sci-fi, zaměřený na cestu do vesmíru a kyberpunk. Ten skýtá opravdové lahůdky – prvotina Johna Carpentera Temná hvězda, horor Horizont události, výtečná kyberpunková krimi Zvláštní dny nebo Ghost in the Shell. Ten původní, animovaný. A samozřejmě béčko legendárního Alberta Pyuna, Nemesis. 

Stačí odpovědět na soutěžní otázku, a čtyři dny na Letní filmové škole, jíž jsme mediálními partnery, jsou vaše.

Soutěžní otázka

Kolikátý ročník Letní filmové školy to letos vlastně je?

Správná odpověď: 43. ročník
Výherce: Markéta Ďulíková