Creed 2: Nový souboj se starým nepřítelem

Přečtěte si

Autor

Michaela Pavlisová
Michaela Pavlisová
Studentka žurnalistiky. Knihomol a věčný kritik filmových zpracování knih. Fanynka J. Deana a animovaných filmů A. Elliota. Neúnavná posluchačka filmových soundtracků. Milovnice otevřených konců a britského humoru.

O pokračování snímku Creed se mluvilo snad už od chvíle, kdy vstoupil do kin v listopadu 2015, a teď se zdá, že se ledy konečně pohnuly. Sylvester Stallone na svém instagramovém účtu sdílel několik zákulisních fotografií z natáčení Rockyho IV. O Creed 2 jsme už delší dobu nic neslyšeli, naznačujete tak Stallone něco?

Na snímcích se kromě hlavního hrdiny objevuje i ruský protivník Ivan Drago ztvárněný Dolphem Lundgrenem a legendární Apollo Creed.

Na další upravené fotografii Michael B. Jordan neboli Adonis Creed, syn Apolla, který se objevil až ve volném pokračování boxerské série z roku 2015, čelí Ivanu Dragovi, zatímco Rocky celou scénu pozoruje zpovzdálí. Sylvester Stallone příspěvek okomentoval slovy:

„Máte šanci napnout svoji představivost. Historie se vždy opakuje, stačí být připraven! Hříchy otce…“

Narážel tak možná na drby z loňského roku o tom, že se část filmu bude odehrávat v minulosti a objeví se v něm i představitel Apolla Carl Weathers. Nikde spekulace nepotvrdil, uvedl ale, že režíroval dva nejlepší filmové boxery, kteří kdy žili. A pak poznamenal: „Možná je čas si to zopakovat?“

Vypadá to, že by Stallone tak znovu mohl ujmout i režie. Nasvědčuje tomu i fakt, že režisér Creed Ryan Coogler až do příštího února zaměstnán prací na marvelovce Black Panther.

Během loňského února Sylvester Stallone v jednom z rozhovorů řekl, že si není jistý, kam ještě může příběh Rockyho pokročit a že z účasti v Creed 2 má velmi smíšené pocity. Což připomíná rok 2007, kdy se věřilo, že Rocky Balboa sérii definitivně uzavře. No, a pak se objevil Ryan Coogler.

Všechny dosavadní informace jsou ale pouhými spekulacemi, nikdo nic zatím oficiálně neoznámil. Na definitivní rozhodnutí si tak budeme muset ještě chvíli počkat.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také