Trailer #1: Táta je doma 2 (2017) – Mel Gibson v souboji otců

Přečtěte si

Autor

Daniel Birgus
Jsem filmový fanoušek, který je žánrový všežravec. Svého diváckého ducha krmím psychologickými sondami i komiksovými akčními adaptacemi. Preferuji snímky od Wese Andersona, Quentina Tarantina, Seria Leoneho či Miloše Formana.

První díl proti sobě postavil zlobivého floutka Dustyho a slušňáka Brada. Ti bojovali o přízeň ratolestí a i přes počáteční nevraživost se stali dobrými přáteli. V pokračování dojde k představování jejich otců a ke srovnání jejich rozdílných postupů. Ukázka láká na známé tváře a vtip.

V prvním díle si známí herci Wahlberg a Ferrell dělali nejrůznější naschvály a snažili se vzájemně dokázat, kdo je alfa samec. Později si ale uvědomili, že i přes rozdílné osobnosti mají pár společných věcí a nakonec se spřátelili. V pokračování se dostanou na scénu jejich otcové. Dusty (Wahlberg) pozve na prázdniny svého bohémského a drsného otce (Mel Gibson), zatímco Brad (Ferrel) všem dokáže, že je v blízkosti svého rodiče stále dítětem. Ukázka představuje jak staré, tak i nové tváře a několik více či méně povedených vtipů.

Komedie Seana Anderse (Millerovi na tripu) má českou premiéru 7. prosince.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také