Trailer #1: Hráči se smrtí (2017) – Když se zahrávání si se smrtí nevyplácí

Přečtěte si

Autor

Tomáš Lesk
Tomáš Lesk
Jsem pisálek, snílek, knižní a filmový skoro-všežrout se slabostí pro tvorbu Quentina Tarantina, mimo jiné pak pro seriál Doctor Who. Mám zarytou nenávist vůči béčkovým slasherům a špatně použité třaslavé kameře. Ve volném čase píšu o filmech, komiksech a knihách, čtu a zírám.

Hráči se smrtí jsou remakem horového snímku s prvky sci-fi z roku 1990 režiséra Joela Schumachera. Nové zpracování má na starosti dánský režisér Niels Arden Oplev (tvůrce původní severské adaptace Muži, kteří nenávidí ženy z roku 2009). V mysteriózním snímku se zblízka podíváme na odvěkou otázku, co vlastně nastává po smrti. První ochutnávky toho, co od filmu vlastně očekávat, se nám dostává v následujícím traileru…

Hlavní hrdinové, kteří jsou studenty medicíny se v rámci vědeckého projektu na krátkou chvíli vystaví klinické smrti, aby odhalili případné tajemství posmrtného života. Po úspěšném absolvování zástavy srdce a následného návratu zpět z prožitku blízké smrti se všem zúčastněným zbystří smysly a celkové vnímání okolního světa. Není to ale zadarmo a následky v podobě vidin a nočních můr se brzy stanou katastrofálními… Čelení zesíleným hříchům vlastní minulosti v kombinaci s paranormálními jevy vypadá už v úvodním traileru slibně, ačkoli se to v konečné podobě může vyvinout jakkoli.

Film by měl být v tuzemských kinech uveden koncem října tohoto roku. V hlavních i vedlejších rolích se zde představí Nina Dobrev, Ellen Page, Kiersey Clemons, Diego Luna, Kiefer Sutherland, James Norton, Beau Mirchoff, Steve Byers, Tyler Hynes, a další. Scénář k filmu napsali Ben Ripley (Zdrojový kód) a Stephen Susco (Kletba z temnot).

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také