Trailer #1: Goodbye Christopher Robin (2017) – Příběh za Medvídkem Pú

Společnost Fox Searchlight Pictures právě zveřejnila první oficiální trailer k chystanému snímku Goodbye Christopher Robin. Životopisný film vypráví příběh autora tolik oblíbeného Medvídka Pú, A.A. Milnea.

Goodbye Christopher Robin si dává za cíl nabídnout divákům vzácný vhled do vztahu opěvovaného spisovatele dětských knih a jeho syna, Christophera Robina (Kryštůfka Robina). Byly to právě synkovy hračky, které inspirovaly kouzelný svět Medvídka Pú. Společně s maminkou Daphne a chůvou Olive je i malý Christopher doslova zavalen slávou knih a pozitivními ohlasy na ně. Po první světové válce jsou příběhy z pera jeho otce jednou z mála věcí, které přinášejí do domácností alespoň špetku radosti. Ale jaká bude z pohledu malého chlapce cena za tohle všechno?

Role slavného spisovatele se ujal Domhal Gleeson (Harry Potter, Brooklyn), manželku Daphne si zahrála Margot Robbie (Sebevražedný oddíl, Vlk z Wall Street). Podle scénáře Franka Cottrella Boyce a Simona Vaughana film zrežíroval Simon Curtis (Můj týden s Marylin, Dáma ve zlatém).