Trailer #1: Barry Seal: Nebeský gauner (2017) – Tom Cruise jako pašerák na obou stranách barikády

Přečtěte si

Autor

Martin Steinbach
Martin Steinbach
Filmový maniak, vyučený historik a milovník hudby.

Skutečný příběh dvojího agenta/pašeráka drog natočí tvůrčí duo stojící za famózním sci-fi Na hraně zítřka.

Tom Cruise nepřestává překvapovat a efektivně střídá žánry i osobité role jako použité fusekle. Letos ho kromě megalomanské výpravné Mumie uvidíme i v o něco nenápadnějším snímku pojednávající o skutečné historické postavě pilota, který počátkem 80. let minulého století pašoval drogy a zbraně pro CIA nebo pro kolumbijský kartel Pabla Escobara.

Snímek Barry Seal: Nebeský gauner natočí Doug Liman, který si v roce 2014 s hollywoodskou megahvězdou střihl parádní sci-fi Na hraně zítřka (už se mimochodem připravuje pokračování) a první upoutávka nevypadá vůbec špatně. Téměř dvouapůlminutový trailer láká na „neuvěřitelný skutečný příběh“, líbivé dobové reálie, sluníčko, peníze, kokain a vše ostatní, co k této příběhově vděčné tématice patří. Tak trochu Vlk z Wall Street s ohledem na všechna úskalí logistiky.

Kromě Toma Cruise se v American Made (jak zní původní originální název filmu) objeví ještě například Domhnall Gleeson, Jayma Mays nebo Jesse Plemons. Premiéra snímku je naplánována na 29. září 2017.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také