The Crooked Man: Další spin-off hororu V zajetí démonů

Přečtěte si

Autor

S horory jako by se v poslední době roztrhl pytel. A bude jich ještě víc! Na veleúspěšnou sérii V zajetí démonů, kterou rozšířila Annabelle a přidá se The Nun, přišli tvůrci s plánem natočit spin-off k jedné z dalších postav. A rozhodně se bude na co těšit!

Strašidelné domy plné duchařsko-démonských nástrah se staly mainsteramovým trhákem na hororovém poli. První spin-off k V zajetí démonů – Annabelle – vydělal v roce 2014 přes 250 milionů dolarů. Není tedy divu, že filmaři chtějí vydojit ze své dojné krávy maximum.

Vzhledem k nepřebernému množství paranormálního materiálu od manželů Eda a Lorraine Warrenových, na jejichž příbězích jsou filmy založeny, by nemělo být velkým překvapením, že produkce přichází s dalšími nápady. Tím nejbližším, po Annabelle 2, která vyjde letos v létě, a The Nun, na kterou se můžeme těšit v roce 2018, by měl být právě The Crooked Man.

Hlavní zápletku mohou diváci znát ze světa vylíčeného V zajetí démonů 2. Crooked Man se zde objevil jako vychrtlý strašidelný zjev, který si obzvlášť užívá stalkování svých obětí za zlomyslného křiku.

Film by měl vzniknout pod taktovkou uznávaného hororového režiséra Jamese Wana, který nás zásoboval už sérií SAW. Scénáře se ujme Mike Van Waes. Jak se hoši s nápadem popasují a zda naplní očekávání, které vytvořily předcházející díly, si budeme muset ale ještě nějakou dobu počkat.

2 KOMENTÁŘŮ

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také