Strážci Galaxie: Soutěž o komiksy

Vyhrajte skvělé komiksy od Crew. Připravili jsme si pro vás novou soutěž.

6x komiks
6x komiks

V GALAXII PLATÍ NOVÉ PRAVIDLO: ZEMĚ SE NIKDO ANI NEDOTKNE!

Proč se ale ze Země najednou stala nejdůležitější planeta v galaxii? To se právě Strážci galaxie snaží zjistit! Připojte se ke Star-Lordovi, Gamoře, Draxovi, mývalovi Rocketovi, Grootovi a – pozor, překvapení! – neporazitelnému Iron Manovi, kteří vyrážejí na jednu z nejnapínavějších a nejpřevratnějších misí ve vesmíru. Tajemství, která tito galaktičtí Avengers objeví, otřesou čtenáři Marvelu na celé roky. Ale zatímco se Londýn vypořádává s invazí Badoonů, o osudu Strážců galaxie už bylo rozhodnuto miliony kilometrů daleko.
Proč čekat na film? Všechno to začíná tady!

Klikněte pro LISTOVACÍ UKÁZKU Z KOMIKSU.

Soutěžní otázka

Kterou postavu z tohoto světa máte nejraději a proč?

VÝHERCI SOUTĚŽE:

V. Rýdl
Jindřiška Č.
Jan Vlk
Tony H.
Andrea Fašková
Viktor Klein

LINK NA TENTO KOMIKS NALEZNETE ZDE

CENY DO SOUTĚŽE VĚNOVAL CREW A JE URČENA POUZE PRO OBČANY ČR A SR.

35 KOMENTÁŘŮ

 1. Baby Groot, roztomilej a vtipnej. Hlavně jsem ve filmu hltal když se naštval. Taky mě baví jeho slovní zásoba.

 2. Jako vášnivou zahradnici mě nejvíc baví Groot. Kdyby se mi povedlo sehnat sazenici, tak bych si ho vypěstovala a vedla s ním sáhodlouhé rozhovory o smyslu života 😀

 3. Jednoznačně Star Lord, protože na mě ve filmu působí jako taková vesmírná verze Indiana Jonese, hláškující polozlodějíček. Navíc je tu celá ta věc s jeho původem, která je poměrně komplikovaná.

 4. Po premiéře druhého dílu jsem četl nějaké statistiky. Nejoblíbenějšími postavami byly Rocket Racoon, Groot a Drax. Překvapilo mě, že se výše neumístil Star-Lord se kterým sympatizuji už od začátku.
  Jasně, všem se nám líbilo, jak se protancoval ke kameni nekonečna…
  Já si ho však oblíbil už od úplného začátku. Scéna, ve které mladý Peter nedokáže čelit faktu, že jeho matka umírá pro mě osobně měla přidanou hodnotu, jelikož jsem si prošel tím stejným.
  Vím, že Guardiani nejsou hluboké drama, ale tohle pro mě bylo silné a já si k postavě našel cestu skrz vlastní prožité zážitky.
  Proto mám Star-Lorda/Petera Quilla rád. Je to sympaťák, který dokáže brát věci s humorem, i když vlastně nemá život, jaký by asi chtěl.

 5. Mě se nejvíc líbí Groot, má hezké grimasy a je to takový smíšek a taky že ho hraje Vin Diesel

 6. Myslím, že svoj hlas venujem Gamore (a nie, dôvod nie je ten, že je jedinou ženskou v tejto grupe 😀 ). Páči sa mi, ako vie nakopať prdel aj legendárnemu Star Lordovi či už po fyzickej alebo rozumovej stránke.

 7. Star-lord pretože je to najväčší frajer v galaxii a počúva super pesničky.(A taktiež ho hrá jeden z mojich obľúbených hercov Chris Pratt.)

 8. Draxe, protože i když se snaží vypadat jako tvrďák, tak je ve skutečnosti velice citlivý a chápavý člověk, nehledě na to, že jeho hlášky stojí za to! 😀

 9. Groot. Skvělá a roztomilá postava, ve které je kousek od všeho. Pro své přátele nasadí svůj vlastní život, je nerozhodný a nechá se vším rozptýlit. Umí se pořádně rozzuřit a ukázat co se v něm skrývá. Dokáže všechny pobavit a i se svou slovní zásobou omezující se na „I am Groot“ se dokáže domluvit s každým svým přítelem a občas někomu i pořádně zanadávat. Postava mi je velice sympatická a v každém dobrém příběhu by se měl nějaký podobný Groot určitě vyskytnout.

 10. Rozhodně Rocket Racoon je stejně ukecanej a se vším hned hotovej jako já. A má smysl pro humor taky jako já. Teda aspoň lidi to říkají 😀 Je to sympaťák a určitě bych ho bral jako domácího mazlíčka, popřípadě parťáka 😀

 11. Rocket Racoon, má skvělé hlášky, není to tak úplně hrdina jako spíš antihrdina a jeho bodyguardem je chodící strom, který umí říkat jednu větu. Pro mě jasný vítěz.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno