Další členové Spider-manova univerza na obzoru

Přečtěte si

Autor

Rýsuje se další vyprávění ze světa okolo pavoučího muže. Přitom nedávno studio Sony ohlásilo samostatný film Venoma, jednoho z nejikoničtějších Spider-manových protivníků. Snímek má patřit dvěma hrdinkám, Silver Sable a Black Cat. Plánovaný spin-off zná už svou režisérku.

Silver and Black, tak zatím zní název filmu, který má představit další postavy ze světa Spider-mana. Režisérskou stoličku obsadilo studio Ginou Prince-Bythewoodovou. Filmografie této americké režisérky zatím není moc bohatá, nejvýrazněji se zatím zapsala rodinným dramatem Tajný život včel.

Začátek natáčení příběhu dvou superhrdinek stanovilo studio už na letošní podzim. O filmu na toto téma se hovořilo již delší dobu, konkrétně od roku 2013 jako o možném spin-offu dvojky Amazing Spider-mana. Ta však nezaznamenala takový úspěch, jaký studio čekalo, takže se od Silver Slate a Black Cat opustilo. Druhá jmenovaná dokonce v Amazing Spider-manovi 2 působí, avšak pouze ve své „civilní identitě“ jako Felicita Hardy, když si prožila drobný romantický vztah s Peterem Parkrem. Scénář je zatím svěřen Chrisu Yostovi, jehož zatím poslední výtvor přiletí do kin v říjnu; jedná se o nejnovější pokračování Thora.

Dlužno podotknout, že diváci se v tomto, ani ve snímku o Venomovi nedočkají Spider-mana s tváří Toma Hollanda. Jeho pavoučí muž je totiž součástí Marvel Cinematic Universe, kdežto oba plánované filmy do světa Avengers spadat nemají.

Silver Sable, v civilu Silver Sablinovová, je v komiksech lovkyní válečných zločinců a žoldačkou. Během svého života v komiksu se postava Silver Sable potkala s nespočtem ikonických figur, jako například s Kapitánem Amerikou, Spider-manem nebo Doktorem Doomem. Nedisponuje žádnými nadpřirozenými schopnostmi, je zdatnou bojovnicí s mečem a lukem. Ani druhá hrdinka, Black Cat, neovládá žádné nadlidské síly, je též vysoce trénovanou gymnastkou a bojovnicí. Na rozdíl od Silver Sable není žoldačkou, nýbrž zlodějkou, už jménem se podobá další slavné komiksové zlodějce, Catwoman.

Fanoušci a fanynky komiksových filmů se tak mohou těšit na další hrdinky. Částečně jim bude razit cestu Wonder Woman od Warner Brothers, která do tuzemských kin přichází tento týden.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také