Trailer #3: Spider-Man Homecoming (2017) – Další dva trailery v oběhu

Přečtěte si

Nejlepší filmy Michaela Baye

Michael Bay, diváky milovaný i nenáviděný režisér. Mistr akce a explozí naposled zakotvil u Netflixu, kde uvedl jednohubku s...

Nejlepší filmy na HBO GO

HBO GO nabízí stovky skvěle hodnocených filmů v českém dabingu i originálním znění. Nejlepší filmy HBO GO přehledně. Americká krása Dnes...

Nejlepší filmy Ridleyho Scotta

Slavný režisér Ridley Scott chystá návrat na televizní obrazovky se seriálem Raised by Wolves. To jsme nemohli nechat bez...

Autor

Nové plakáty společně s trailerem pro domácí i mezinárodní publikum zveřejnila k filmu Spider-man Homecoming společnost Marvel. Obě verze nabízí našlapanou podívanou s mladým hrdinou v superhrdinovském vesmíru.

Trailery nás provedou klasickou akční zápletkou o nenechavém mladíkovi, ochránci, který si s vedením hlavu příliš nedělá a padouchovi, který se vynoří odkudsi z temnot, aby náš superhrdinovský svět pořádně potrápil. Všemu kraluje chytlavá hudba a pár humorných momentů.

Mladý Peter Parker se po svém debutu v Capitain America: Civil War učí žít se svou novou identitou. Vrací se domů, kde žije po boku tety May a za dozoru svého nového mentora Tonyho Starka. Peter by se měl snažit vrátit ke své denní rutině, což je ovšem těžké, když ho pronásleduje touha dělat si z města lunapark za pomoci svých schopností. Když se však objeví nový padouch Vulture, všechno, co se Peterovi blízké, se ocitne v ohrožení.

Mimo Toma Hollanda v hlavní roli a neřekonatelného Roberta Downeyho Jr. jako Tonyho Starka se dočkáme jmen jako Zendaya, Marisa Tomei, Jon Favreau, Donald Glover a Tyne Daly.

Film je v režii Jona Wattse, který je také jedním ze spoluautorů scénáře. Plánovaná premiéra v kinech je 7. července 2017, tak si ji nenechte ujít!

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také