Trailer #2: Zabiják & bodyguard (2017) – Deadpool a Fury proti východnímu diktátorovi

Přečtěte si

Autor

Daniel Birgus
Daniel Birgus
Jsem filmový fanoušek, který je žánrový všežravec. Svého diváckého ducha krmím psychologickými sondami i komiksovými akčními adaptacemi. Preferuji snímky od Wese Andersona, Quentina Tarantina, Seria Leoneho či Miloše Formana.

Studio Lionsgate vydalo druhý trailer na akční komedii se Samuelem L. Jacksonem a Ryanem Reynoldsem. Nová upoutávka láká především povedenou akcí a několika údernými hláškami.

Zabiják a bodyguard bude svěží a vtipný počin. Alespoň nic nenasvědčuje tomu, že bude tomu jinak. Zdařilé obsazení, odlehčenost a dynamické scény slibují povedenou jízdu. O co vlastně ve snímku půjde? Jeden z nejlepších ochránců v branži (Ryan Reynolds) musí kvůli nečekaným událostem spojit síly s nájemným vrahem (Samuel L. Jackson). Ten byl v minulosti jeho úhlavní nepřítel, což spolupráci poněkud komplikuje. Nicméně oba pánové musí nechat vzájemné spory stranou. Po krku jim jde totiž nechvalně proslulý diktátor Vladislav Dukhovich (Gary Oldman) a tak není na hádky čas.

Druhá upoutávka už nespoléhá na píseň I will always love you od Whitney Houston jako v případě první ukázky, ale jde si přímočařejší cestou. Sází na chemii mezi dvěma hlavními protagonisty a soustředí se na jejich nevraživý a vtipný vztah. Kromě toho se dočkáme několika akčních scén, rychlých střihů a úderných hlášek. Ty často obsahují sprostá slova, ale zde jejich případná existence nikoho asi nepobouří, jelikož je jejich využití trefné.

Film Patricka Hughse (Postradatelní 3) má premiéru 18. srpna.


ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také