Rozpolcený: Soutěž o DVD a Blu-ray

Novinka režiséra M. Night Shyamalana právě vyšla na českém DVD a Blu-ray. Rozpolceného s geniálním Jamesem McAvoyem rozdáváme ve spolupráci s DVDpremiérami, připraveny jsou ceny pro čtyři výherce.

V Kevinovi se skrývá 23 různých osob. Každou chvílí se má objevit čtyřiadvacátá… Tu pochybnou čest se s ním seznámit dostanou tři studentky, které původně vezl domů na prázdniny otec jedné z nich. Stačila chvilka a místo něj seděl za volantem podivný chlapík, který je místo vysvětlení uspal chemikálií. Později se probudí zamčené ve sklepní místnosti, kam za nimi záhy dorazí i jejich věznitel. Z rozhovoru s ním ale rozhodně nejsou o nic moudřejší, protože Kevin je evidentní magor. O nic lépe na tom nejsou ani jeho matka nebo malý Hedwig, kteří za nimi do podzemí chodí. Nenechte ale splést, přelidněno tu rozhodně není, všichni tito další věznitelé jsou jen produktem Kevinovy poruchy osobnosti. Pomoci se mu sice snaží psycholožka (Betty Buckley), ale zdá se, že na jeho mimořádné rozpolcení nestačí ani její letité zkušenosti. Vyznat se v něm pokouší i jedna z vězněných dívek, Casey (Anya Taylor – Joy), která chce Kevinova stavu využít k útěku. Jakožto holka s mučivým traumatem z dětství je navíc mimořádně odolný a vynalézavý druh se silně vyvinutým instinktem k přežití. Bude ho potřebovat. Kevinova čtyřiadvacátá osobnost se má každým dnem probudit a vše nasvědčuje tomu, že to rozhodně nebude kladný hrdina.

Soutěžní otázka

Ve kterém filmu se vám nejvíce líbil James McAvoy a proč?

VÝHERCI SOUTĚŽE:

Viktor Klein (Blu-ray)
Jiří Vorvaňa (Blu-ray)
Michaela Valentová (DVD)
Jindřiška Č. (DVD)

LINK KE KOUPI TOHOTO FILMU NALEZNETE ZDE

CENY DO SOUTĚŽE VĚNOVAL e-shop DVDPremiery.cz - JE URČENA POUZE PRO OBČANY ČR A SR.

12 KOMENTÁŘŮ

 1. Ve filmu Pokání. Byl to silný příběh, takže z této role si McAvoye dobře pamatuji. Naopak mi trochu vadí v nové X-mení sérii, ale to spíše proto, že si ho nedokážu spojit s rolí, ve které předtím zářil Patrick Stewart. Jsou to různé herecké charaktery, nejsou si myslím moc podobní. Rozpolceného jsem neviděl ale myslím, že to je film, ve kterém McAvoy teprve dostal dostatečný herecký prostor a vyřádil se.

 2. Jamese McAvoye sleduju už spoustu let a líbil se mi ve všech polohách, přes profesora Xaviera v X-menech až po Bruce ve Sviňákovi. Nejzásadnější je pro mě osobně role pana Tumnuse v Letopisech Narnie, která představovala mé první setkání s tímto výborným hercem…vtiskl mu tolik lidskosti a emocí, víc než všichni hlavní dětští hrdinové dohromady…sice vedlejší, ale zásadní postava. Od té doby si nenechám uniknout žádný snímek s Jamesem.

  DVD

 3. Jamese McAvoye mám hodně ráda skoro všude kde hraje. Pokud mám vybrat jeden film, pak to bude asi Trans. James tam má náročnou roli, ve které musí vystřídat množství hereckých poloh od zranitelného chudáčka až po chladnokrevnýho hajzla.

  Blu-Ray (ale ani za DVD se zlobit nebudu 🙂 )

 4. Mě se líbil ve spoustě filmů…ve Wanted byl perfektní, v X-menech byl dokonalou a poctivou náhradou za P.Stewarta, a takhle bych mohl mluvit dál a dál tedy až na Chceš Pěstí (to jsem mu tak úplně nevěřil) . Ale upřímně nejvíc se mi zatím líbí, právě v Rozpolceném…tohle byla asi role ušitá přímo pro něj, v této roli dokázal jak užasný a fenomenální herec je!

  Blu-Ray

 5. McAvoy umí nejen hrát, ale taky si vybírá dobré role. Poprvé jsem ho jako malý viděl ve Wanted. Tam to ale nebylo o hereckém výkonu. Přesto jsem si ho oblíbil už v útlém věku. Pár měsíců jsem si pořídil Pokání, kde mě opravdu mile překvapil, jakožto mladý zahradník s velkými ambicemi, který neví jak projevit svou náklonnost dívce z výší společenské třídy. Přes všechny ty X-Meny mě však nejvíc bavil ve filmu „Sviňák“. Od té doby mám pocit, že zahraje všechno. Jeho postavu skotského zkorumpovaného poldy jenž ujíždí na koksu jsem žral i se všemi jeho gagy. Přestože šlo z předlohy od Welshe vytřískat víc a spoustu věcí bych pozměnil, tak obsazení hlavní role bych nechal jak je.
  Sviňák je v mých očích tedy nejzásadnějším filmem pro můj osobní pohled na Jamese McAvoye jakožto herce.
  Snad ho Rozpolcený trumfne. Achjo, proč jsem ten film ještě neviděl?

  Blu-Ray

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno