Resident Evil: Přichází reboot z dílny Jamese Wana

Přečtěte si

Autor

Daniel Birgus
Daniel Birgus
Jsem filmový fanoušek, který je žánrový všežravec. Svého diváckého ducha krmím psychologickými sondami i komiksovými akčními adaptacemi. Preferuji snímky od Wese Andersona, Quentina Tarantina, Seria Leoneho či Miloše Formana.

Zombie série vycházející ze slavné videohry se dočkala řady pokračování a s diváky se rozloučila posledním dílem s podtitulem Poslední kapitola. Ovšem jak se zdá, tvůrci se nechtějí dojné krávy jen tak vzdát a hned jim začaly v hlavě šrotovat nápady, jak Resident Evil vrátit na stříbrná plátna.

Podle Variety se totiž dočkáme restartu celé značky. Předpokládá se tak, že ústřední hrdinkou již nebude Milla Jovovich, která si zahrála ve všech dílech. Celosvětově série vydělala přes miliardu dolarů.

Nový projekt napíše Greg Russo a nyní přišel Deadline s informací, že se ví už jméno producenta. Tím se podle všeho má stát James Wan. Režisér Rychle a zběsile 7 či V zajetí démonů bude zajisté posilou a můžeme jen s napětím očekávat, kam se celá značka pod jeho vedením posune. S producentem a scénáristou na palubě už je jen otázka času, kdy se dočkáme rovněž režiséra.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také