Ex-Baghdad: Jackie Chan a Sylvester Stallone spolu ve filmu

Přečtěte si

Autor

Tomáš Lesk
Tomáš Lesk
Jsem pisálek, snílek, knižní a filmový skoro-všežrout se slabostí pro tvorbu Quentina Tarantina, mimo jiné pak pro seriál Doctor Who. Mám zarytou nenávist vůči béčkovým slasherům a špatně použité třaslavé kameře. Ve volném čase píšu o filmech, komiksech a knihách, čtu a zírám.

Ačkoli čtvrtí Expendables jsou momentálně slušně řečeno u ledu, nemusí se fanoušci Stalloneho bát, že by akční matador v budoucnu nějak zahálel… Zahraje si totiž s legendárním kaskadérem a hercem, který nedávno dokonce získal Oscara za celoživotní dílo; Jackie Chanem. O jaký film se bude jednat?

Snímek, jak už je z titulku zřejmé, ponese název Ex-Baghdad a režírovat jej bude Scott Waugh (Need for Speed). Zápletka se bude točit okolo útoku na Čínou vedenou ropnou rafinerii v Iráku, při níž bude právě Jackie Chan, tedy jeho charakter zahrnut do záchrany dělníků. Později se ovšem ukáže, že útočníkům jde ve skutečnosti o získání jmění, a tak hlavní hrdina spojí své síly s bývalým americkým mariňákem (Stallone) v úmyslu je zastavit…

Celý projekt má mít rozpočet ve výši zhruba 80 miliónů dolarů (což z něj dělá jeden z nejdražších filmů, „vyrobených v Číně“) a produkovat jej bude mimo jiné i Chanovo studio SR Media. O scénář se pak postaral Arash Amel (Agent na útěku).

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také