Ex-Baghdad: Jackie Chan a Sylvester Stallone spolu ve filmu

Přečtěte si

23 skvělých filmů s češtinou, které Netflix odstraní tento týden

Na konci února opustí Netflix více jak padesát filmů, přičemž polovina z nich není na službě uvedena s češtinou....

10 trailerů týdne: Jackman cestující časem a zrození Cruelly de Vil

Další únorový týden za námi a my vám přinášíme nášup nejlepších trailerů za posledních sedm dní. Naděloval Disney v...

10 nelegálně nejstahovanějších filmů za poslední týden

Mezi nejstahovanější filmy týdne se dostaly dvě novinky. Na Netflixu uvedený thriller Jako v bavlnce se skvělou Rosamund Pike...

Autor

Tomáš Lesk
Jsem pisálek, snílek, knižní a filmový skoro-všežrout se slabostí pro tvorbu Quentina Tarantina, mimo jiné pak pro seriál Doctor Who. Mám zarytou nenávist vůči béčkovým slasherům a špatně použité třaslavé kameře. Ve volném čase píšu o filmech, komiksech a knihách, čtu a zírám.

Ačkoli čtvrtí Expendables jsou momentálně slušně řečeno u ledu, nemusí se fanoušci Stalloneho bát, že by akční matador v budoucnu nějak zahálel… Zahraje si totiž s legendárním kaskadérem a hercem, který nedávno dokonce získal Oscara za celoživotní dílo; Jackie Chanem. O jaký film se bude jednat?

Snímek, jak už je z titulku zřejmé, ponese název Ex-Baghdad a režírovat jej bude Scott Waugh (Need for Speed). Zápletka se bude točit okolo útoku na Čínou vedenou ropnou rafinerii v Iráku, při níž bude právě Jackie Chan, tedy jeho charakter zahrnut do záchrany dělníků. Později se ovšem ukáže, že útočníkům jde ve skutečnosti o získání jmění, a tak hlavní hrdina spojí své síly s bývalým americkým mariňákem (Stallone) v úmyslu je zastavit…

Celý projekt má mít rozpočet ve výši zhruba 80 miliónů dolarů (což z něj dělá jeden z nejdražších filmů, „vyrobených v Číně“) a produkovat jej bude mimo jiné i Chanovo studio SR Media. O scénář se pak postaral Arash Amel (Agent na útěku).

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také