Trailer #4: Král Artuš: Legenda o meči (2017): Finální upoutávka

Přečtěte si

Autor

Daniel Birgus
Daniel Birgus
Jsem filmový fanoušek, který je žánrový všežravec. Svého diváckého ducha krmím psychologickými sondami i komiksovými akčními adaptacemi. Preferuji snímky od Wese Andersona, Quentina Tarantina, Seria Leoneho či Miloše Formana.

Za měsíc a pár dní dorazí další pohled na dobrodružství krále Artuše do kin po celém světě. Nová verze pod taktovkou Guye Ritchieho láká posledním trailerem, který slibuje především stylovou akci a vizuálně zdařilý kabátek.

Středověký opus s Charliem Hunnanem v hlavní roli slibuje především moderní vyprávění legendy o slavném středověkém králi. Guy Ritchie stojící například za Sherlockem Holmesem či Podfu(c)kem dokázal, že jeho díla nepostrádají především originalitu, co se vizuální stránky týče.

Film se zaměřuje, jak už název napovídá, na samotného Artuše a jeho vzestup.Ten se po smrti otce musí postavit svému strýci Vortigenovi (Jude Law), který si uzurpuje trůn pro sebe.

Trailer nabízí plno oku lahodících momentů, stylovou hudbu a pěkné zpomalovačky. Do českých kin dorazí o den dříve před celosvětovou premiérou, 11.5.2017.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také