Trailer #1: Thor: Ragnarok (2017) – Bůh hromu bez vlasů a bez kladiva v gladiátorské aréně

Přečtěte si

Autor

Martin Steinbach
Filmový maniak, vyučený historik a milovník hudby.

Famózní první upoutávka na vyhlížené komiksové dobrodružství s geniálním hudebním doprovodem kapely Led Zeppelin.  

Třetí samostatný filmový díl o mocném Thorovi s podtitulem Ragnarok se začíná rýsovat více než slibně. Po nemastné neslané dvojce Temný svět dochází k audiovizuálnímu posunu od „velkolepé vesmírné fantasy“ k jakémusi crossoveru Gladiátora se Strážci Galaxie. První trailer jede na plné obrátky a láká na velké věci.

Nás oblíbený člen Avengers z dalekého Asgardu přijde o legendární kladivo Mjölnir, nedokáže ubránit svoji domovinu před zlotřilou Helou (Oscarová herečka Cate Blanchett) a nakonec skončí ve vyhnanství na druhém konci galaxie, kde je nucen podstupovat gladiátorské zápasy pod dohledem Grandmastera (další nováček Jeff Goldblum). Staví se i další Avenger Hulk a k tomu všemu posloucháme Immigrant Song od kultovní hardrockové kapely Led Zeppelin. Ano, těšíme se.

Thor: Ragnarok vstoupí do kin na přelomu října a listopadu letošního roku. Režíruje talentovaný Novozélanďan Taika Waititi a do svých ikonických rolí se vrátí Chris Hemsworth, Mark Ruffalo, Tom Hiddleston, Idris Elba, a Anthony Hopkins.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také