Yesterday

Saturday Night Live show v poslední době vyloženě žije scénkami parodujícími současného amerického prezidenta Donalda Trumpa a jeho tiskového mluvčího Seana Spicera. Poslední SNL vysílání si na paškál vzalo i Trumpovu dceru Ivanku, kterou si nezahrál nikdo jiný než Scarlett Johansson.

Pokud jmenujete nejznámější role Aleca Baldwina, musíte mezi ně už zařadit i jeho ztvárnění Donalda Trumpa, které je pravidelnou součástí americké show Saturday Night Live. Není ale jediným hercem, který paroduje členy nového gangu v Bílém domě. Melissa McCarthy se již opakovaně v SNL objevila, aby parodovala mluvčího Bílého domu Seana Spicera. Pokud by někdy program potřeboval obsadit další role, existuje již pořadník, aniž by byl jakýkoli konkurz vyhlášen – o roli Kellyanne Conway si už řekla Christine Baranski, Rosie O’Donnell má zase na pifce Stevea Bannona.

SNL tento týden ale přišla s překvapením, o kterém se málokdo opovážil vtipkovat – tvůrci se totiž zaměřili na dceru Donalda Trumpa, Ivanku Trump. Tu si v této “alternativní reklamě” zahrála Scarlett Johansson a na výsledek se můžete podívat níže.

Loading...
Profilový obrázek
Snažím se udržovat krok se současnou filmovou tvorbou. Ročně se účastním několika filmových festivalů, přičemž si nejvíc lebedím v indie rovině. Upřednostňuji subjektivní přístup k filmům a reflektuji film i v kontextu dění.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here