VIDEO: Scarlett Johansson jako Trumpova dcera Ivanka

Přečtěte si

Filmové online novinky v srpnu

Srpnová nabídka filmových novinek v kině je skvělá. A stejně tak se nám líbí přehled novinek, které vycházejí na...

Nejlepší filmy Sama Worthingtona

Sam Worthington se stal hvězdou po uvedení Cameronova Avatara. Další kasovní trhák od té doby už ale nenatočil a...

Nejlepší filmy Jasona Stathama

Jason Statham je mužem mnoha profesí. Hereckou kariéru odstartoval ve velkém stylu, když ho do svých úspěšných filmů obsadil...

Autor

Jana Trnkováhttp://www.csfd.cz/uzivatel/63173-ernia/
Snažím se udržovat krok se současnou filmovou tvorbou. Ročně se účastním několika filmových festivalů, přičemž si nejvíc lebedím v indie rovině. Upřednostňuji subjektivní přístup k filmům a reflektuji film i v kontextu dění.

Saturday Night Live show v poslední době vyloženě žije scénkami parodujícími současného amerického prezidenta Donalda Trumpa a jeho tiskového mluvčího Seana Spicera. Poslední SNL vysílání si na paškál vzalo i Trumpovu dceru Ivanku, kterou si nezahrál nikdo jiný než Scarlett Johansson.

Pokud jmenujete nejznámější role Aleca Baldwina, musíte mezi ně už zařadit i jeho ztvárnění Donalda Trumpa, které je pravidelnou součástí americké show Saturday Night Live. Není ale jediným hercem, který paroduje členy nového gangu v Bílém domě. Melissa McCarthy se již opakovaně v SNL objevila, aby parodovala mluvčího Bílého domu Seana Spicera. Pokud by někdy program potřeboval obsadit další role, existuje již pořadník, aniž by byl jakýkoli konkurz vyhlášen – o roli Kellyanne Conway si už řekla Christine Baranski, Rosie O’Donnell má zase na pifce Stevea Bannona.

SNL tento týden ale přišla s překvapením, o kterém se málokdo opovážil vtipkovat – tvůrci se totiž zaměřili na dceru Donalda Trumpa, Ivanku Trump. Tu si v této „alternativní reklamě“ zahrála Scarlett Johansson a na výsledek se můžete podívat níže.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také