Trailer #2: Rychle a zběsile 8 (2017) – Rodina čelí kyberterorizmu

Přečtěte si

Nejlepší filmy o sociálních sítích

Sociální sítě jsou stále populárnějším tématem pro vznik filmů. Některé z nich zobrazují samotný vznik sociálně sítě, jiné se...

TOP 15 filmů na Netflixu bez české podpory

Vybrali jsme patnáct nejlepších filmů na Netflixu, které se zatím nedočkaly českých titulků a najdete je tak pouze v...

12 seriálů na Netflixu, které Netflix nenatočil, ale musíte je vidět

Netflix umí nejen točit skvělé seriály, umí je také dobře nakupovat. Pokud už většinu seriálů z produkce Netflixu máte...

Autor

Hlučná, šialená, motorom a akciou nasiaknutá. To musí byť ukážka na ôsme pokračovanie Rychle a zběsile. Tento krát pôjde ústrednej skupine o viac, než len o šialený plán na zastavenie šialeného zloducha. Tentokrát pôjde o jedného z nich.

Okrem rýchlych áut a boju proti zákonu bol vždy dôležitou príbehovou súčasťou tejto série aj motív rodiny. Ten sa postaví tentokrát opäť do čela, nakoľko sa základný kameň tejto rodiny, Dominic Toretto (Vin Diesel), z nejasných dôvodov rozhodol opäť operovať na odvrátenej strane zákona. Ukážka okrem klasických veľkých explózií, emócií a akcie ukazuje aj schopnosti, ktoré hlavná záporáčka s tvárou Charlize Theron ovláda.

Ďalej hrajú: Dwayne Johnson, Jason Statham, Charlize Theron, Kurt Russell, Michelle Rodriguez, Tyrese Gibson, Ludacris, Lucas Black, Kristofer Hivju, Eva Mendes a Jordana Brewster.
Premiéra: 13.4.2017

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

VOD

Čtěte také