Teaser #1: Deadpool 2 (2018) – Loganův doprovod je online

Přečtěte si

Autor

Jestli se vám náhodou nepoštěstilo, a zatím jste neměli tu příležitost navštívit v kinech promítačku Logana, nezoufejte. Studio 20th Century Fox fanouškům Marvelu uvolnilo alespoň jeho potitulkovou scénu, která představuje návrat Deadpoola, a z níž se stal oficiální teaser filmu.

Jak jsme na to byli u prvního Deadpoola zvyklí, tak i teaser na dvojku přináší několik odkazů k širšímu komiksovému světu, spoiluje tak trochu sám sebe, láká na další výtečný soundtrack a snad vůbec poprvé v historii Marvelu uvádí cameo Stana Lee již v ukázce. Tak se na to podívejme více zblízka.

Vůbec první věc, která by vás mohla trknout, je promítání filmu Logan v kině na pozadí scény. Graffiti „Rey“ asi příliš řešit nebudeme, hned na to však máme na Deadpoolově převlékací telefonní budce nápis „Nathan Summers c*mming soon!“, což je jednoznačný odkaz k tomu, že v pokračování uvidíme Cablea. Toho nám sám hlavní hrdina nakonec slíbil i v potitulkové scéně prvního filmu, takže… stále nevíme, kdo bude Kyklopova kybernetického potomka z budoucnosti hrát.

V momentě, kdy už je Deadpool hotový s převlékáním i Stanem Lee, vybíhá z telefonní budky a my si můžeme poslechnout vynikající retro skladbu „St. Elmo’s fire“ z alba Johna Parra z roku 1984, která o rok později zazněla ve stejnojmenném filmu. Zdánlivě neužitečný fakt, soundtrack bude zkrátka stát za to. Když se ale navíc podíváte ve scéně epického záchranného výběhu na zeď vpravo za budkou, nad vševidoucím okem máme nápis, který poměrně dost připomíná slovo „Cooper“. Pokud se toho chcete chytnout a věřit, že si Cablea zahraje Bradley Cooper, který již propůjčuje svůj hlas Rocketovi ze Strážců Galaxie, budiž. Šílené by to bylo dost.

Zatím víme jednoznačně jenom to, že ve dvojce Deadpoola uvidíme také Cablea a celé to bude režírovat David Leitch, který se staral také o prvního Johna Wicka. Ve sféře drbů pak putuje jméno herce Davida Harboura. Ten by si prý mohl střihnout zmiňovaného Summerse z budoucnosti, a prý bychom se mohli dočkat také štěstěnou manipulující mutantky Domino. Její obsazení zatím ale stále také není známé. Už se nám to ale pomalu začíná rozjíždět.

Váš komentář potěší autora článku.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také