Trailer #1: Bright (2017) – Will Smith zachraňuje svět v novém sci-fi

Přečtěte si

Autor

Lenka Hrůzová
Lenka Hrůzová
Jsem studentka novinařiny, která má ráda humor a ironii, jak ve filmu, tak v životě. Vždy se ráda podívám na seriál Simpsonovi nebo na film Leon. A oceňuji filmy inspirované skutečnými událostmi, protože nemívají přeslazené šťastné konce.

Poslední režijní angažmá Davida Ayera příliš nenadchlo diváky ani kritiky. Jeho Sebevražedný oddíl, který získal konci února Oscara za nejlepší masky, však brzy nahradí jiní tvorové a podivíni z alternativních galaxií. První teaser trailer k Ayerovu filmu Bright vás přiměje zamyslet se, o co vlastně v téhle fúzi obyč a fantasy světa půjde.

Země se stala místem, kde spolu bok po boku žijí lidé s elfy, vílami a orcy, ale ne vždycky se jedná o idylické soužití. Na klid a řád v Americe dohlíží pořádkové služby a různé hlídky, mezi které patří i Scott Ward a Nick Jakoby. Ward (člověk) a jeho parťák Jakoby (orc) se jednoho dne náhodou při noční hlídce ocitnou ve špatný čas na špatném místě a jejich doteď obyčejné životy jsou převráceny naruby. Oba musí překonat své odlišnosti a spojit veškeré schopnosti k tomu, aby zachránili elfku a prastarou relikvii nedozírné moci před zneužitím.

Role Warda, který se ve filmu objeví s černými brýlemi, jež vtipně evokují jeho éru v Mužích v černém, se ujme Will Smith. Postavu impulzivního spolupracovníka orca Jakobyho ztvární Joel Edgerton. Kromě nich se dočkáme také Noomi Rapace, Edagara Ramíreze nebo Kennetha Choi. Film vzniká pod hlavičkou Netflixu a uveřejněn by měl být v prosinci letošního roku.

Váš komentář potěší autora článku.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také