Thor: Ragnarok: První fotky z natáčení

Přečtěte si

Autor

Tomáš Lesk
Tomáš Lesk
Jsem pisálek, snílek, knižní a filmový skoro-všežrout se slabostí pro tvorbu Quentina Tarantina, mimo jiné pak pro seriál Doctor Who. Mám zarytou nenávist vůči béčkovým slasherům a špatně použité třaslavé kameře. Ve volném čase píšu o filmech, komiksech a knihách, čtu a zírám.

Přípravy jedné z nejočekávanějších komiksovek tohoto roku jsou v plném proudu. Marvel má v následujících měsících rozhodně co nabízet a třetí Thor není žádná výjimka. Severský bůh se zde setká s dcerou svého nevlastního bratra; bohyní podsvětí Helou. Spolu s Hulkem budou ale čelit hned několika dalším zlounům… První fotografie z natáčení jsou tady!

Na snímcích můžeme mimo jiné vidět Thora, Bruce Bannera a Grandmastera, kterého nově ztvární Jeff Goldblum… Ve filmu se Thor s Hulkem ocitnou na druhém konci vesmíru a budou nuceni bojovat o svůj život v gladiátorských zápasech (inspirace tedy, jak už delší dobu víme a jak se předpokládalo už v raných dohadech, bude pocházet zejména z komiksové Hulkovy planety), a aby toho nebylo málo, Thor se bude bít bez svého kladiva a tedy i části svých schopností. Místo boha hromu tak uvidíme „jen“ Asgarďana. Nejprve tedy Thor bude muset ustát střet s Hulkem, poté se navrátit na Asgard, zabránit Ragnaroku a postavit se novému nepříteli; bohyni podsvětí Hele (Cate Blanchett)

Krom zmíněných se v Ragnaroku představí Tessa Thompson jako Valkyrie, Karl Urban bude svalnatý potomek asgarďanky a ledového obra jménem Skurge, a Jeff Goldblum si zahraje Grandmastera, jednu z nejstarších bytostí ve vesmíru. S tolika záporáky bude mít ústřední duo co do činění… Jak se se strastmi poradí, se budeme moci přesvědčit 3. listopadu.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také