VIDEO: První minuty z nových Kruhů

Přečtěte si

Autor

Michaela Pavlisová
Michaela Pavlisová
Studentka žurnalistiky. Knihomol a věčný kritik filmových zpracování knih. Fanynka J. Deana a animovaných filmů A. Elliota. Neúnavná posluchačka filmových soundtracků. Milovnice otevřených konců a britského humoru.

Hororové Kruhy právě vstupují do kin a vzbuzují spousty otázek. Vyrovnají se prvnímu Kruhu? Nebo budou ještě horší než ten druhý? Pokud se filmu už nemůžete dočkat, můžete si pustit téměř tří minutové video s úvodní scénou, které tvůrci zveřejnili ještě před premiérou.

Už z útržku zjistíme, že Samaře se prostě nedá utéct. I kdybyste se zabarikádovali na záchodcích letadla deset tisíc metrů nad zemí.

Kromě toho společnost Paramount Pictures zveřejnila ještě jeden klip. Ten zobrazuje scénu typickou pro všechny Kruhy – sledování útržkovitého videa a telefonát s poselstvím smrti za sedm dnů. Tentokrát si tuhle zprávu vyslechl Johnny Galecki, známý hlavně jako fyzik Leonard z Teorie velkého třesku.

Kruhy mají být sequelem k první americké adaptaci. Ta vstoupila do kin v roce 2002 a stala se hitem. Celosvětově vydělala téměř čtvrt miliardy dolarů a stala nejúspěšnějším hororovým remakem všech dob. Kruh i jeho japonskou předlohu si diváci sice zamilovali, ale nepříliš povedené pokračování Kruh 2 to přece jen před kritikou recenzentů i fanoušků nezachránilo.

Režie se ujal F. Javier Gutierrez a v hlavních rolích se objeví Matilda Lutz, Alex Roe, Johnny Galecki, Aimee Teegarden nebo Bonnie Morgan.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také