Upřímný trailer: Headshoty Johna Wicka

Přečtěte si

Autor

Tomáš Lesk
Tomáš Lesk
Jsem pisálek, snílek, knižní a filmový skoro-všežrout se slabostí pro tvorbu Quentina Tarantina, mimo jiné pak pro seriál Doctor Who. Mám zarytou nenávist vůči béčkovým slasherům a špatně použité třaslavé kameře. Ve volném čase píšu o filmech, komiksech a knihách, čtu a zírám.

První John Wick zaznamenal velmi slušný úspěch. Příběh bývalého nájemného zabijáka na stezce za pomstou však neskýtal nic neokoukaného. Disponoval ale perfektní a dynamickou akcí a drivem, který z něj dělal něco nesmírně zábavného. S blížícím se uvedením druhého dílu nám byl nyní pro pousmání a zkrácení čekání dodán další z trefné řady Upřímných trailerů. 

Na kanálu Screen Junkies si tamní tvůrci láskyplně, trefně a s jedinečným humorem sobě vlastním často rýpnou do špatných, ale i dobrých filmů a vypíchnou z nich mnohdy i nejen úsměvné momenty a zajímavosti. V případě oblíbeného akčního filmu s Keanu Reevesem v titulní roli se však nad mnoha chybami nepozastavili. A to jednoduše proto, že film byl výborný. Nevyhnul se ale srovnání se sérií Taken (u nás 96 hodin), jež rozhodně s přibývajícími částmi nezraje jako víno, nýbrž okorává, a kde se nešetří svižnými a zbytečnými střihy a třaslavou kamerou. Zatímco v Johnu Wickovi byly naopak akční scény krásně přehledné, plynulé a bez oné nadužívané, epileptické hektičnosti. Hlas traileru se také vtipně otřel o utázku, jak asi dopadne chystané pokračování s tím, že by konečně mohlo jít o sequel, který bude z Reevesových filmů na rozdíl od druhého Matrixu alespoň stejně povedený, jako první díl. Další upřímné, explicitně řečeno „hlody“ už nebudu zmiňovat, abych vás nepřipravil o zábavu…

John Wick 2 má být uveden v tuzemských kinech už 23. února. Těšíte se na návrat hitmana s neuvěřitelným tahem na branku? Nebo vás jeho nový film nechává chladnými? V John Wick 2 se krom titulního charakteru objeví Common, Bridget Moynahan, Ian McShane, John Leguizamo, Lance Reddick, Thomas Sadoski, Ruby Rose, Riccardo Scamarcio, Peter Stormare, Laurence Fishburne, Perry Yung, Aly Mang, David Patrick Kelly, Crystal Lonneberg, Claudia Gerini, Angel Pai a další. O režii se opět postaral Chad Stahelski, jehož kolega, jenž se podílel na režii první části, byl nedávno potvrzen jako režisér druhého Deadpoola.

2 KOMENTÁŘŮ

  1. PLS, nechcete sem občas hodit něco s titulkama… Já se bohužel na škole učil NJ, takže moje AJ stojí za vyliž prdel…. 😀 😀 😀

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také