Logan: Co slibují první ohlasy?

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Wolverine má co napravovat. Předešlé dvě sólovky za moc nestály, a vzhledem k tomu, že Hugh Jackman s rolí končí, další šanci již nedostane. Je Logan, podle prvních ohlasů, podívanou, na kterou budeme vzpomínat jen v tom nejlepším?

Logan má za sebou první várku projekcí, což se pochopitelně odrazilo i na počtu hodnocení na RottenTomatoes. Ke dnešnímu dni zde má novinka o kanadském mutantovi 55 recenzí, z toho pouze dvě se zápornou hodnotou. Takže ano, eRkový Logan pokračuje v trendu, který vloni nastolil hláškující Deadpool, byť se vydává jinou cestou.

Poslední Wolverine se prvním divákům skutečně líbí, a to takovým způsobem, že se mluví o nejlepším X-Men snímku od X2 z roku 2003. Jiní kritici nazývají Logana superhrdinským filmem, který není o akci, nýbrž o vztazích hlavních postav. Často se smeká před výkonem Jackmana, bez kterého to budoucnost universa bude mít zatraceně těžké. O filmu se nadále mluví jako o nekonečném závalu nápadů a štávy, přirovnává se k pozdním westernům Johna Waynea. Logan má duši, opravdovou kuráž a je filmem, který si fanoušek Wolverina vždycky přál.

Film se již hodnotí i na IMDB, kde se Logan zastavil na úžasných 96%. Zdejší hodnocení ale moc váhu nemá, snímek zde mohou hodnotit i ti, kteří Logana ještě neviděli. Aktivních fanboyů se na IMDB zatím našlo bezmála 800.

Logan má premiéru 2. března. V režii Jamese Mangolda se představí Hugh Jackman, Patrick Stewart, Boyd Holbrook, Dafne Keen, Stephen Merchant, Richard E. Grant, Eriq La Salle, Elise Neal a další.

Váš komentář potěší autora článku.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také