Fotogalerie ze 67. Berlinale

Přečtěte si

Autor

Jana Trnková
Jana Trnkováhttp://www.csfd.cz/uzivatel/63173-ernia/
Snažím se udržovat krok se současnou filmovou tvorbou. Ročně se účastním několika filmových festivalů, přičemž si nejvíc lebedím v indie rovině. Upřednostňuji subjektivní přístup k filmům a reflektuji film i v kontextu dění.

67. ročník Berlinale již skončil a ceny byly rozdány. Jako pohled zpátky přinášíme sérii fotek z tiskových konferencí, kterých se zúčastnily takové hvězdy jako Gillian Anderson, Stanley Tucci, Robert Pattinson nebo Hugh Jackman a Patrick Stewart.

Fotky byly pořízené na konferencích k filmům: Final Portrait, Viceroy’s House, The Party, Call My by Your Name, On the Other Side of Hope, The Lost City of Z, Return to Montauk, Maudie a Logan.

Tiskové konference měly všechny filmy ze sekce Hlavní soutěž a zároveň i několik vybraných snímků ze sekcí Panorama nebo Berlinale Special. Na video záznamy z konferencí se můžete podívat na oficiálních stránkách festivalu www.berlinale.de. V kategorii Program si vyhledejte Vámi vybraný film a v jeho profilu stačí kliknout na odkaz Press conference.

Váš komentář potěší autora článku.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také