67. ročník Berlinale již skončil a ceny byly rozdány. Jako pohled zpátky přinášíme sérii fotek z tiskových konferencí, kterých se zúčastnily takové hvězdy jako Gillian Anderson, Stanley Tucci, Robert Pattinson nebo Hugh Jackman a Patrick Stewart.

Fotky byly pořízené na konferencích k filmům: Final Portrait, Viceroy’s House, The Party, Call My by Your Name, On the Other Side of Hope, The Lost City of Z, Return to Montauk, Maudie a Logan.

Tiskové konference měly všechny filmy ze sekce Hlavní soutěž a zároveň i několik vybraných snímků ze sekcí Panorama nebo Berlinale Special. Na video záznamy z konferencí se můžete podívat na oficiálních stránkách festivalu www.berlinale.de. V kategorii Program si vyhledejte Vámi vybraný film a v jeho profilu stačí kliknout na odkaz Press conference.

Váš komentář potěší autora článku.

Snažím se udržovat krok se současnou filmovou tvorbou. Ročně se účastním několika filmových festivalů, přičemž si nejvíc lebedím v indie rovině. Upřednostňuji subjektivní přístup k filmům a reflektuji film i v kontextu dění.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here